JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Wywrotka z blokadą Lena

Kod produktu: JDZP9081 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 94.65 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Wywrotka z blokadą Lena

Oto wspaniały, duży model ciężarowej maszyny budowlanej. Świetny sposób na zabawę w domu lub piaskownicy. Zachwycają szczegóły wykonania zabawki i kolorystyka. Proponowany pojazd ciężarowy pozwoli stworzyć prawdziwy plac budowy, na którym zawsze dzieje się coś ciekawego. Wywrotka jak to wywrotka posiada uchylną klapę naczepy z blokadą, która dostarczy wiele zabawy i z pewnością ucieszy każdego chłopca. Ciężarówka jest duża – mierzy 69cm i wykonana została z bardzo dobrego, wytrzymałego materiału. Wytrzymuje nacisk do 100 kg – dziecko spokojnie może na nią siadać i być wożone bez obawy o uszkodzenie.

  • wywrotka mierzy 69cm
  • ruchome elementy: koła pojazdu, naczepa z blokadą
  • wiernie oddane szczegóły
  • barwna kolorystyka
  • wytrzymuje nacisk do 100 kg
  • wymiary opakowania: 69,5x28x34cm.

Zobacz swe dziecko w jego cudownym świecie zabaw, ciesz się jego radością. Dołącz do jego zabawy, urozmaicaj ją, podziwiaj, jak z lubością wciela się w różne role. Rozrywka z ciekawymi zabawkami daje sposobność do dziesiątek żartów, setek uśmiechów i tysiąca niezapomnianych chwil. Przypomnij sobie swoje dzieciństwo, daj się ponieść zabawie ze swym dzieckiem!

 

Dla dzieci w wieku od 2 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.