JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Farby do malowania rękami Trendy SES

Kod produktu: JDZP8414 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 10.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 40.20 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Farby do malowania rękami Trendy SES

Dużo twórczej zabawy! Specjalne farby do malowania palcami to świetny pomysł na namalowanie własnego obrazu. W domu lub w ogrodzie. Po co nam pędzel, kiedy palcami tworzy się znacznie szybciej, zabawniej i pozwolić sobie można na zapełnienie znacznie większej powierzchni niż kartka A4. Doskonały pomysł dla maluszków, przedszkolaków i uczniów zaczynających przygodę z pisaniem. Zestaw zawiera 4 kolorowe farby w praktycznych pojemniczkach z przykrywkami: żółtą, fioletową, pomarańczową, zieloną. Farby są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Zmywają się z większości powierzchni. Rozwijają sprawność manualną i wyobraźnię, uczą koncentracji i stanowią nieocenioną pomoc w nauczaniu początkowym. Od renomowanej firmy SES.
  • zestaw farb do malowania rękami w praktycznych pojemniczkach
  • zawiera 4 kolorowe farby: żółtą, fioletową, pomarańczową, zieloną
  • bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka.
Lepienie z ciastoliny ma ogromne znaczenie dla rozwoju sprawności manualnej dziecka. Poprzez wielokrotne powtarzanie różnorodnych ruchów mały człowiek uelastycznia dłoń oraz wzmacnia mięśnie i stawy śródręcza. By osiągnąć zamierzony efekt w tworzonej pracy plastycznej, malec musi różnicować i kontrolować siłę nacisku dłoni. Tej właśnie umiejętności uczy się podczas lepienia, co jest niezwykle przydatne w późniejszej nauce pisania. Poprzez swobodne tworzenie prac plastycznych dziecko wyraża swoje emocje i uczucia; ma to ważny wpływ na jego rozwój. Pozwala dziecku lepiej poznać siebie i zrozumieć otaczającą go rzeczywistość. Już na tym etapie zaczyna kształtować się własna indywidualna forma ekspresji i wyrażania siebie. Ponadto technika lepienia z ciastolinowej masy ma jeszcze jedną ważną zaletę – to świetny trening skupienia uwagi. Umiejętność koncentracji będzie potrzebna dziecku podczas późniejszej nauki w szkole.

Przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.