JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Lalka szmacianka z pyzatą buzią Simba

Kod produktu: JDZP6405 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 25.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 56.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Lalka szmacianka z pyzatą buzią Simba

Prezentujemy Państwu sympatyczną szmaciankę z pyzata buzią dla troszkę starszych dziewczynek, która na pewno spodoba się dziecku. Wykonana z miękkich materiałów, ma łagodne i bezpieczne kształty  przyjazne najmłodszym. Może służyć dziecku jako przytulanka-poduszeczka, ułatwiająca zasypianie. Szmacianki mają różne modele i kolory ubranek oraz różnorodnie upięte włosy także w kilku kolorach. Sympatycznie uśmiechnięta buzia lalki zauroczy każdą dziewczynkę!
  • lalka z pyzatą buzią
  • miekki tułów
  • gumowa buzia
  • producent: Simba
  • ostatnie sztuki - dostępne lalka tylko z różowymi włosami - OSTATNIA SZTUKA
Powszechnie wiadomo, że szmacianki ułatwiają dzieciom zasypianie. Sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie w swoim świecie. Gdy maluchy zaprzyjaźnią się z nimi, trudno potem rozstać się z takim przyjacielem-pluszakiem. Można je tulić, ściskać, gaworzyć z nimi. Taka potrzeba rodzi się w dziecku około 6 miesiąca życia. Swojej szmaciance można powierzyć pierwsze wesołe nowiny i małe smuteczki.

W celu wybrania konkretnego modelu prosimy o kontakt.

Zabawka dla dzieci w wieku +3 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.