JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Karty Piotruś Trefl Scooby Doo 25 listków

Kod produktu: JDZP6111 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 4.08 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Karty Piotruś Trefl Scooby Doo 25 listków

Oto doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z grupą przyjaciół, na relaks po wyczerpującym dniu lub na rodzinną zabawę w deszczowe dni. Niesamowita talia kart do gry w Piotrusia ze Scooby'm Doo i jego przyjaciółmi. Wyjątkowe karty z pięknie wykonanymi wizerunkami postaci z bajki i niezwykle dokładnym zdobieniem rewersu, cieszą każdego fana karcianych gier! Niezwykle wyraźne motywy i intensywne barwy. Dużo dobrej zabawy! Karty od uznanego na rynku producenta, firmy Trefl zajmują na długie godziny i najmłodszych, i tych starszych.

  • karty do gry w Piotrusia "Scooby Doo"
  • liczba kart w talii: 25
  • liczba talii: 1
  • wysoka jakość wykonania
  • wymiary karty: 6,7x9,9cm
  • wymiary opakowania: 9x6x1cm.

Korzenie grupy Trefl sięgają roku 1985. Początkowo zajmując się wyłącznie produkcją puzzli, z biegiem lat firma poszerzyła swój asortyment. Obecnie Trefl jest jednym z najbardziej znanych producentów na rynku puzzli i gier planszowych, zyskując sobie zaufanie odbiorców poprzez wysoką jakość oferowanych produktów.

 

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku +3.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.