JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Zestaw smoczki do uspokajania Soothie Boy 2 szt.3m+ Philips AVENT

Kod produktu: JDZP58113 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 37.67 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Zestaw smoczki do uspokajania Soothie Boy 2 szt.3m+ Philips AVENT

Nowość na Polskim rynku marki Avent - Soothie, smoczki opracowane z myślą o prawidłowym rozwoju zębów i dziąseł u dzieci. Silikonowe miękkie smoczki, przeznaczone dla najmłodszych w wieku powyżej 3 miesięcy. W naturalny sposób zaspokajają potrzebę ssania u maluszków. Smoczki nie wydzielają żadnego zapachu ani nie mają smaku, dzięki czemu najmłodsi chętnie je zaakceptują. Materiał jest gładki, przeźroczysty, łatwy w czyszczeniu. Tarczka smoczka jest również silikonowa, dzieki czemu nie powoduje podrażnienień podczas ssania. Soothie są trwałe, z upływem czasu nie odkształcają się ani nie ulegają przebarwieniom.
  • 2 silikonowe smoczki Soothie marki AVENT
  • przeznaczone dla dzieci 3m+ miesięcy
  • kolor: niebieski i zielony - Boy
  • wspierają naturalny rozwój zębów oraz dziąseł
  • wykonane z silikonu medycznego
  • bezzapachowe i bezsmakowe
  • wyjątkowo trwałe
  • mozliwość sterylizacji
  • można myć w zmywarce
  • nie zawiera BPA

Używanie smoczków wywołuje pewne obawy u niektórych rodziców. Właśnie dlatego nasze smoczki spełniają najsurowsze standardy bezpieczeństwa. Wszystkie są symetrycznymi smoczkami ortodontycznymi, które opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi do góry nogami. Wszystkie smoczki Philips AVENT są wykonane z silikonu, dzięki czemu nie mają smaku ani zapachu i są trwalsze niż smoczki lateksowe.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.