JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Akumulatorowa szczoteczka Kraina Lodu/Frozen D12.513K Stages Power Oral-B

Kod produktu: JDZP58069 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 99.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Akumulatorowa szczoteczka Kraina Lodu/Frozen D12.513K Stages Power Oral-B

Szczoteczka do zebów Oral-B Power Kids Kraina Lodu to doskonała motywacja do regularnego mycia zębów dla Twojej córki. Oprócz atrakcyjnej kolorystyki i skuteczności działania szczoteczka posiada 2-minutowy timer, który pomoże twojemu dziecku przestrzegać zalecanego przez dentystów czasu szczotkowania ząbków. Znakomicie usuwa płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach, jednocześnie będąc delikatną dla zębów i dziąseł. Sprawdzona skuteczność - szczotka usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.
  • szczoteczka Braun Oral-B Stages Power
  • atrakcyjna, dziewczęca kolorystyka z postaciami z bajki Kraina Lodu
  • wygodna, gumowa rękojeść chroniąca przed wypadnięciem szczoteczki z rączki Twojego dziecka
  • końcówka jest dostosowana dla dzieci od 5 lat 
  • posiada specjalny system włókien, sygnalizujących konieczność wymiany końcówki
  • szczoteczka posiada optymalną szybkość obrotów szczoteczki dostosowaną do dzieci - 7600 obrotów na minutę,
  • naładowany akumulator pozwala na pracę szczoteczki przez 5 dni
  • timer - pozwala na przestrzeganie zalecanego przez dentystów 2-minutowego czasu mycia zębów
  • ładowarka indukcyjna do szczoteczki (zakres napięcia 220 - 240 V)
  • gwarancja 24 miesiące, instrukcja w języku polskim
Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych istniejąca na rynku od 1921 roku, jest pionierem i najbardziej znanym producentem artykułów do higieny jamy ustnej w Polsce. Najbardziej pożądanym produktem Oral-B Braun są szczoteczki elektryczne, dzięki którym usuniemy o wiele więcej płytki nazębnej niż przy pomocy szczoteczki manualnej. 

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.