JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Smoczki do karmienia do butelek z szeroką szyjką 6m+ poziom 3 w pudełku 2szt. Dr Brown's

Kod produktu: JDZP57546 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 20.71 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Smoczki do karmienia do butelek z szeroką szyjką 6m+ poziom 3 w pudełku 2szt. Dr Brown's

Jeśli mówimy o zdrowym i aktywnym karmieniu to tylko z silikonowymi smoczkami do butelek z szeroką szyjką Dr Brown's Natural Flow. Dzięki smoczkom bez bisfenolu A dziecko naturalnie kontroluje wpływ mleka, jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie mleka. Wyjątkowy system osłonki zgina się umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka. Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce. Smoczki wykonane są z najwyższej jakości silikonu, są również bardzo miękkie. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

  • zawartość: 2 miękkie smoczki do butelek z szeroką szyjką Dr Brown's Natural Flow
  • kod: No. 382
  • prędkość wypływu: średni wypływ
  • ilość dziurek: 1
  • liczba miesięcy dziecka: powyżej 6 miesięcy
  • nie zawierają bisfenolu A
  • wykonane z najwyższej jakości silikonu
  • bardzo miękkie
  • pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
Butelki Dr Brown's dzięki unikatowemu systemowi odpowietrzającemu, wymagają innego spojrzenia na karmienie dziecka. Butelka Dr Brown’s w 1996 roku została zaprojektowana przez lekarza z USA, Dr Craiga Browna, a w roku 1997 ją opatentowano. Tym samym Dr Brown’s Natural Flow została pierwszą butelką z systemem odpowietrzającym, eliminującym problemy związane z próżnią, pęcherzykami powietrza i podciśnieniem występującym w tradycyjnych butelkach. To unikalne rozwiązanie daje możliwość korzystania z w pełni wentylowanej butelki, która utrzymuje pozytywne ciśnienie naśladujące karmienie piersią. Od czasu jej wprowadzenia butelka Dr Brown's otrzymała wiele nagród za wzornictwo i uznanie społeczności medycznej. W rzeczywistości wiele butelek trafiło do szpitali i gabinetów lekarskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.