JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Antyalergiczny śpiworek do spania grubość 2,5 tog 9-18m Koo-di

Kod produktu: JDZP57535 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 79.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 199.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Antyalergiczny śpiworek do spania grubość 2,5 tog 9-18m Koo-di

Miękki śpiworek dla niemowlaka zapewni mu komfort i ciepło. Śpiworek nie ma rękawków i jest poszerzony u dołu, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną swobodę ruchów. Cechą wyróżniającą śpiworek Koo-di jest unikalne antyalergiczne wypełnienie wykonane z materiału Amicor oraz podszewka wykonana z mięciutkiego bambusa, który absorbuje o 60% więcej wilgoci niż bawełna. Śpiworek zapinany jest ukośnie od góry do dołu na zamek błyskawiczny, który jest tak zabezpieczony, aby nie podrażniał delikatnej skóry dziecka. Taki układ suwaka umożliwia sprawne przewinięcie dziecka w nocy. Śpiworek w kolorze białym w kolorowe małe kropki, jest idealny dla dzieci od 9 do 18 miesiąca życia. Grubość 2,5 tog odpowiednia jest dla temperatury w pokoju oscylującej około 16-20°C. Dzięki śpiworkowi Koo-di maluch nigdy nie odkryje się w nocy i nie zmarznie.
 • antyalergiczny śpiworek Koo-di
 • kolor: biały w różnobarwne małe kropki
 • dla dzieci w wieku 9-18 miesięcy
 • długość: 90cm
 • wypełniony antyalergicznym materiałem Amicor z bambusową podszewką
 • miękka podszewka z bambusa absorbuje wilgoć 60% lepiej niż bawełna
 • grubość 2,5 tog idealna dla temperatury 16-20°C
 • zapinany na zamek błyskawiczny
 • bez rękawków, poszerzany dołem
 • dostępny w różnych rozmiarach i dwóch grubościach
 • aby wybrać właściwy rozmiar należy zmierzyć długość między ramieniem, a piętą dziecka i dodać 15 - 20cm
Twórcy marki Koo-di starają się, aby zajęcia związane z pielęgnacją dzieci stały się zarówno dla maluchów, jaki i ich rodziców łatwiejsze i przyjemniejsze. Pomysłowe produkty nie tylko oszczędzają czas, ale także ułatwiają życie rodzicom. Innowacyjne lekkie łóżeczka turystyczne, torby, śpiworki, kocyki i inne akcesoria do przewijania i karmienia cechują się ciekawym designem i niesamowicie praktycznymi rozwiązaniami. Po zakupie tych nowatorskich produktów rodzice zastanawiać się będą jak wcześniej dawali sobie radę bez produktów Koo-di.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.