JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Jednorazowe podkłady higieniczne Canpol Babies

Kod produktu: JDZP57458 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 13.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 18.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Jednorazowe podkłady higieniczne Canpol Babies

Jednorazowe podkłady higieniczne marki Canpol są produktem wysokiej jakości i bardzo dobrze zabezpieczają łóżko przez zabrudzeniem. Przeznaczone dla kobiet w okresie połogu oraz podczas pielęgnacji i przewijania niemowląt. Wygodne w domu jak i w podróży. Doskonale sprawdzają się jako ochrona pościeli i materaca w łożeczku maluszka w czasie nauki korzystania z nocnika. Wodoodporna warstwa izolacyjna na spodzie podkładu zabezpiecza przed przesiąknięciem płynów na materac/przewijak. Wkład szybko pochłania płyny, zatrzymując wilgoć wewnątrz podkładu oraz neutralizuje zapachy.
  • jednorazowe podkłady higieniczne Canpol
  • opakowanie zawiera 10 sztuk
  • kod: 78/002
  • wyprofilowany anatomiczny kształt
  • bardzo chłonne
  • miękkie
  • delikatne dla skóry
  • wymiary: 90X60 cm
  • grubość 2 mm


Produkty marki Canpol wspomagają aktywne rodzicielstwo, które nie zawsze musi kojarzyć się wyłącznie z codziennym trudem oraz problemami związanymi z wychowywaniem i opieką nad dzieckiem. Rodzicielstwo to także fascynująca przygoda, w której rodzice mogą stać się najważniejszymi przewodnikami w poznawaniu przez dziecko świata. Z pewnością znaczną część tej podróży wypełniają nowe, nieznane dotąd czynności i obowiązki, które mają wspomóc postępującą z upływem czasu naukę bycia samodzielnym. Produkty Canpol stworzone zostały właśnie w tym celu, aby wspierać emocjonalny i fizyczny rozwój dziecka, czerpiącego z tego prawdziwą radość.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.