JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Laktator ręczny Harmony Medela

Kod produktu: JDZP57400 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 119.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 11.20 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Laktator ręczny Harmony  Medela

Jedyny ręczny laktator opierający się na 2 - fazowym rytmie odciągania pokarmu. Pierwsza faza wywołuje pokarm poprzez szybkie i płytkie ssanie, druga faza odciągania efektywnego to ssanie wolne i głębokie. Dzięki tej technologii odciągacz Harmony jest bardziej efektywny od tradycyjnych laktatorów ręcznych, jednocześnie jednak ręczna obsługa daje mamie pełną kontrolą nad intensywnością wypływu pokarmu. Wygodny, ergonomicznych uchwyt, prosty montaż i czyszczenie, a także niewielka waga sprawiają, że jest bardzo chętnie wybierany miliony mam na całym świecie. Dodatkowo model ten jest przystosowany do rozbudowy do wersji elektrycznej. Idealny laktator do osobistego użytku kilka razy w tygodniu.
  • laktator ręczny Harmony Medela
  • 2 - fazowy system odciągania pokarmu
  • dużo bardziej efektywny od tradycyjnych laktatorów ręcznych
  • idealny do okazjonalnego odciągania
  • możliwość rozbudowy do wersji elektrycznej
  • wygodny i ergonomiczny
  • prosty w użyciu i montażu
  • mobilny
  • nie zawiera bisfenolu A
Szwajcarka firma Madela od ponad 50 lat wspiera karmiące piersią mamy. Marka proponuje liczne technologiczne udogodnienia, takie jak laktatory nowej generacji, smoczki, butelki, produkty do pielęgnacji piersi, czy bieliznę dla mam. Prowadzi również liczne kampanie na rzecz naturalnego karmienia oraz przeciwko nowotworom piersi. Szwajcarskie produkty są używane nie tylko w domach, ale także w szpitalach, ze względu na wysoką jakość i standardy odpowiadające najwyższym wymogom.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.