JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Smoczek ortodontyczny, świecący w ciemności PreVent 0-6m niebieskie owieczki 2szt. Dr Brown's

Kod produktu: JDZP57178 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 28.09 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Smoczek ortodontyczny, świecący w ciemności PreVent 0-6m niebieskie owieczki 2szt. Dr Brown's

Smoczki uspokajające, ortodontyczne firmy Dr Brown's pomagają redukować ssanie i ciśnienie przy podniebieniu. Stworzone na podstawie opatentowanej metody ssania z kanalikiem odpowietrzającym. Zaprojektowane przez dentystów-pediatrów. Smoczek świecący w ciemności, w kolorach dla chłopców i dziewczynek z ciekawą grafiką w owieczki.
  • smoczek ortodontyczny Dr Brown's
  • poziom 1: 0-6 miesięcy
  • wzór różowy w owieczki
  • nie zawiera kanału powietrznego co zmniejsza ciśnienie pojawiające się przy podniebieniu, podczas ssania
  • miękki, ssąco-uwalniający języczek smoczka rozszerza się wraz ze ssaniem, pozwala to utrzymać ciśnienie na minimalnym poziomie
  • smoczek pomaga obniżyć ciśnienie wewnątrz jamy ustnej, które mogłoby stwarzać problemy stomatologiczne
  • specjalnie zaprojektowana cienka podstawa nie stanowi dyskomfortu w ustach dziecka
  • opakowanie zawiera dwa smoczki
  • produkt nie zawiera BPA.

Butelki Dr Brown's dzięki unikatowemu systemowi odpowietrzającemu, wymagają innego spojrzenia na karmienie dziecka. Butelka Dr Brown’s w 1996 roku została zaprojektowana przez lekarza z USA, Dr Craiga Browna, a w roku 1997 ją opatentowano. Tym samym Dr Brown’s Natural Flow została pierwszą butelką z systemem odpowietrzającym, eliminującym problemy związane z próżnią, pęcherzykami powietrza i podciśnieniem występującym w tradycyjnych butelkach. To unikalne rozwiązanie daje możliwość korzystania z w pełni wentylowanej butelki, która utrzymuje pozytywne ciśnienie naśladujące karmienie piersią. Od czasu jej wprowadzenia butelka Dr Brown's otrzymała wiele nagród za wzornictwo i uznanie społeczności medycznej. W rzeczywistości wiele butelek trafiło do szpitali i gabinetów lekarskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.