JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Szczoteczka elektryczna Professional Care 500 D16.513U + 2 końcówki Oral-B

Kod produktu: JDZP57077 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 189.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 17.73 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Szczoteczka elektryczna Professional Care 500 D16.513U + 2 końcówki Oral-B

Przygotuj się na nowe doświadczenie podczas szczotkowania zębów i usuwaj do 100% więcej płytki nazębnej po zamianie szczoteczki manualnej na szczoteczkę Oral-B Professional Care 500. Szczoteczka Oral-B Professional Care 500 delikatnie czyści obszary, w których mogą gromadzić się bakterie płytki nazębnej, dzięki czemu zęby są czyste, a dziąsła zdrowe i mocne. Szczoteczka posiada czujnik nacisku, który podczas mocniejszego szczotkowania hamuje ruchy pulsacyjne, chroni to szkliwo i dziąsła. Znakomicie usuwa płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach, jednocześnie będąc delikatną dla zębów i dziąseł. Wyjątkowy system szczotkowania 3D Action wykorzystuje 20000 ruchów pulsacyjnych, które obluzowują płytkę bakteryjną, oraz 7600 ruchów oscylacyjnych, które ją usuwają. Sprawdzona skuteczność - szczotka usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.
 • szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 500
 • w zestawie (szczoteczka akumulatorowa - ładowanie indukcyjne, stacja alumulatorowa, końcówka Oral-B Precision Clean standardowa - 1szt., końcówka Oral-B FlossAction - 2szt)
 • 7 600 ruchów oscylacyjnych/rotacyjnych na minutę
 • 20 000 ruchów pulsacyjnych na minutę
 • sygnalizator czasu mycia: co 30 sekund i co 2 minuty
 • czujnik nacisku
 • wskaźnik pełnego naładowania
 • zaawansowany system usuwania płytki bakteryjnej
 • dokładniejsza niż szczoteczki manualne
 • końcówki delikatnie stymulują dziąsła
 • zawiera instrukcję obsługi i 24 miesiące gwarancji
Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych istniejąca na rynku od 1921 roku, jest pionierem i najbardziej znanym producentem artykułów do higieny jamy ustnej w Polsce. Najbardziej pożądanym produktem Oral-B Braun są szczoteczki elektryczne, dzięki którym usuniemy o wiele więcej płytki nazębnej niż przy pomocy szczoteczki manualnej. 


Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.