JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Torebki do sterylizacji mikrofalowej 5 szt. Dr Brown's

Kod produktu: JDZP55969 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 25.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 34.14 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Torebki do sterylizacji mikrofalowej 5 szt. Dr Brown's

Torebki do sterylizacji mikrofalowej są niezwykle proste w użyciu i w bardzo szybkim, czasie wysterylizują butelki i smoczki. Idealne urządzenie, które spełnia swoje funkcje zarówno w domu, jak i w podróży. Wystarczy napełnić torebkę 60ml wody, umieścić części butelki i smoczek wewnątrz, a następnie umieścić w kuchence mikrofalowej. W zależności od mocy urządzenia wystarczy od 1,5 do 5 minut, aby zabić 99,9% wszystkich bakterii i zarazków. Każda z 5 torebek może być użyta nawet 20 razy, zatem jest to produkt, który wystarczy na dłuższy czas. W czasie użytkowania torebek należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ woda oraz sterylizowane przedmioty mogą być bardzo gorące. Najlepiej przy wyciąganiu użyć rękawicy kuchennej lub innego uchwytu. Torebki sprawdzą się idealnie w domu, ale także na wakacjach i w podróży, gdyż nie zabierają wiele miejsca.
 • torebki do sterylizacji Dr Brown's
 • kod: 960
 • 5 sztuk w opakowaniu
 • pasuje do wszystkich części butelek Dr Brown's
 • szybki, 1,5-5 minutowy cykl sterylizacji (w zależności od mikrofalówki)
 • naturalna sterylizacja parą zabija 99,9% szkodliwych bakterii i zarazków
 • każda torebka może być użyta nawet 20 razy
 • sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży
 • łatwy w obsłudze
 • tylko do sterylizacji butelek z tworzyw sztucznych
 • produkty nie zawierają bisfenolu A
Butelki Dr Brown's dzięki unikatowemu systemowi odpowietrzającemu, wymagają innego spojrzenia na karmienie dziecka. Butelka Dr Brown’s w 1996 roku została zaprojektowana przez lekarza z USA, Dr Craiga Browna, a w roku 1997 ją opatentowano. Tym samym Dr Brown’s Natural Flow została pierwszą butelką z systemem odpowietrzającym, eliminującym problemy związane z próżnią, pęcherzykami powietrza i podciśnieniem występującym w tradycyjnych butelkach. To unikalne rozwiązanie daje możliwość korzystania z w pełni wentylowanej butelki, która utrzymuje pozytywne ciśnienie naśladujące karmienie piersią. Od czasu jej wprowadzenia butelka Dr Brown's otrzymała wiele nagród za wzornictwo i uznanie społeczności medycznej. W rzeczywistości wiele butelek trafiło do szpitali i gabinetów lekarskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.