JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Łyżeczka z zasobnikiem SQUIRT orange pomarańczowa 4m+ Boon

Kod produktu: JDZP55841 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 49.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Łyżeczka z zasobnikiem SQUIRT orange pomarańczowa 4m+ Boon

Genialna łyżeczka z zasobnikiem na pokarm niweluje bałagan, brudne słoiczki, miseczki, pakowanie jedzenia na drogę i zajęte ręce. Po prostu znacznie ułatwia karmienie maluszka. Elastyczną końcówkę łyżki o pojemności 90ml wystarczy napełnić pokarmem (np. ze słoiczka), zakręcić i zabrać w drogę. Szczelność zapewnia dodatkowa nakładka, która zaślepia otwór w łyżeczce, tak aby jedzenie nie wydostawało się na zewnątrz. Dzięki łyżeczce SQUIRT można karmić dziecko używając tylko jednej ręki i wyciskając odpowiednią porcję na łyżeczkę. Łatwa do mycia, przystosowana do sterylizacji i gotowania, łyżeczka nadaje się dla maluszków już od czwartego miesiąca życia. Jeden z najbardziej pomysłowych produktów marki Boon.
 • łyżeczka z zasobnikiem SQUIRT
 • kolor: biało - pomarańczowy
 • pojemność: 90ml
 • wymiary: 5x18x5cm
 • dla dzieci od 4 miesiąca życia
 • posiada zaślepkę uniemożliwiającą wydostanie się pokarmu na zewnątrz
 • idealna na spacery
 • umożliwia karmienie jedną ręką
 • wykonana z miękkiego silikonu
 • trzy części łatwe do czyszczenia
 • przystosowana do gotowania i sterylizacji
 • nie podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych
 • nie zawiera ftalanów, bisfenolu A oraz PVC
Marka Boon to amerykański projekt, który na swoim koncie posiada wiele designerskich i zupełnie niespotykanych produktów do pielęgnacji dzieci. W bogatym asortymencie znajdą się sztućce, naczynia, podgrzewacze, akcesoria kuchenne i łazienkowe. Każdy produkt cechuje się niecodziennym wzornictwem rodem z galerii sztuki nowoczesnej, ale niech sam wygląd nie zwiedzie przyszłych użytkowników. Artykuły proponowane przez Boon są bardzo użyteczne i naprawdę pomagają rodzicom w codziennych obowiązkach związanych z pielęgnacją i opieką nad dziećmi.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.