JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czarno - białe karty Pets Collection 0-12m Wee Gallery

Kod produktu: JDZP55776 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 49.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Czarno - białe karty Pets Collection 0-12m Wee Gallery

Czarno - białe karty z obrazkami Wee Gallery powstały, aby wspomóc rozwój wzroku niemowląt. Przez zastosowanie dużych, wyraźnych wzorów i kontrastowych kolorów dostosowano je do potrzeb maluszków, które widzą świat nieostro i w okrojonej palecie barw. Specjalnie dobrana biało - czarna kolorystyka pozytywnie wpływa na zmysł wzroku i stymuluje jego prawidłowy rozwój. Każda karta wykonana jest z odpornej i bezpiecznej tekturki, z zaokrąglonymi rogami, a wszystkie znajdują swoje miejsce w eleganckim pudełeczku. Na zestaw składa się 6 wyraźnych ilustracji zwierząt i opisów po drugiej stronie karty, które pozytywnie wpłyną na rozwój wzroku i zmysł poznawczy malucha. Doskonałe dla dzieci od pierwszych tygodni życia.
  • karty z obrazkami Pets Collection Wee Galery
  • wymiary karty: 17,5x12,5cm
  • 6 sztuk
  • biało - czarne
  • dla dzieci od 0 do 12 miesięcy
  • 6 kontrastowych ilustracji
  • zwierzęta domowe: królik, kanarek, rybka, pies, kot, iguana
  • duże wyraźne kształty i kontrastowe barwy rozwijają zmysł wzroku u malucha
  • przecierać wilgotną chusteczką lub czystą szmatką
  • posiadają bezpieczne, zaokrąglone rogi
Wee Gallery to amerykańska firma stworzona przez małżeństwo nauczyciela i graficzki, która produkuje edukacyjne zabawki dla niemowląt i dzieci. Produkty Wee Gallery wyróżnia nietuzinkowy design, kontrastowe barwy, które wpływają pozytywnie na rozwój wzorku niemowlaków oraz ekologiczna świadomość. Wśród licznych produktów, znaleźć można przede wszystkim kreatywne, rozwojowe zabawki, takie jak czarno - białe karty, drewniane stempelki, czy kartonowe karuzelki nad łóżeczko.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.