JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Koszulka edukacyjna owoce biało - czarna rozmiar M Hug&Play

Kod produktu: JDZP55673 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 57.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Koszulka edukacyjna owoce biało - czarna rozmiar M Hug&Play

Koszulka edukacyjna Owoce skierowana jest dla rodziców dzieci do 4 miesiąca życia. W pierwszych tygodniach po urodzeniu, noworodki i niemowlęta najlepiej widzą duże, wyraźne kontrastowe obrazy w kolorach białym i czarnym. Rodzic w koszulce owoce przykuje zatem uwagę maluszka, rozbudzi ciekawość i, co najważniejsze, będzie wspomagać rozwój zmysłu wzroku. Na koszulce znajdują się czarno - białe obrazki owoców: gruszki, jabłka oraz bananów, oraz czerwone wisienki. Koszulka pomaga nawiązać więź, wspomaga wspólną zabawę od pierwszych dni i działa edukacyjnie na maluszka nawet w chwili gdy po prostu jest trzymany w ramionach rodzica.
 • koszulka edukacyjna Owoce Hug&Play
 • rozmiar M
 • wymiary na płasko: 48cm (pod pachami), 66cm (długość z tyłu)
 • kolor: biały w czarno - białe wzory
 • idealna dla dzieci do 4 miesiąca życia
 • dostępna w rozmiarach: S, M, L, XL
 • posiada duże wyraźne wzory owoców
 • rozbudza ciekawość i wspomaga rozwój wzroku
 • wspaniale tworzy więź między rodzicami i dzieckiem
 • daje możliwości wspólnej zabawy
 • wspaniały prezent dla młodych rodziców
 • dostępne również inne warianty koszulek
Koszulki Hug&Play powstały na skutek inspiracji twórców, matą edukacyjną dla dzieci. Edukacyjne ubrania po założeniu przez rodziców rozbudzają zmysły wzoru i dotyku, i tak, jak maty edukacyjne uczą przez zabawę. Wykonane z bezpiecznych materiałów posiadają kolorowe nadruki oraz naszywki o różnych fakturach. Wystarczy założyć koszulkę, wziąć dziecko na ręce i pozwolić mu dotykać aplikacji stworzonych z myślą o rozwoju niemowląt i małych dzieci. Koszulki pozwalają na budowanie więzi poprzez wspólne spędzanie czasu, zabawę oraz bliski kontakt z rodzicem. Różnorodność wzorów pozwoli na znalezienie odpowiedniej koszulki, która wciągnie Ciebie i Twojego maluszka w kolorowy świat pełen przygód.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.