JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czapka bawełniana beanie Elmo Toddler 1-3lat KnitWits

Kod produktu: JDZP55467 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 29.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 119.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Czapka bawełniana beanie Elmo Toddler 1-3lat KnitWits

Miękka bawełniana czapka KnitWits to idealne rozwiązanie na jesienne i zimowe chłody. Czapeczka jest wykonana ręcznie z wysokiej jakości bawełny. Czapka zapewnia nie tylko ciepło, ale także odpowiednią cyrkulację powietrza. Czerwoną czapeczkę zdobi motyw uwielbianego przez dzieci bohatera Ulicy Sezamkowej - Elmo. To niebanalne nakrycie głowy z pewnością przypadnie do gustu małym amatorom czerwonego stworka, a wysoka jakość i ręczne wykonanie sprawią, że będzie ono służyła przez wiele sezonów.
 • czapka Elmo Toddler KnitWits
 • czerwona, ozdobiona motywem Elmo z Ulicy Sezamkowej
 • model: beanie
 • dla dzieci 1-3lat
 • obwód ok. 48cm
 • skład czapki: 100% bawełny
 • ręcznie wykonana (HAND MADE)
 • odporna na wodę
 • posiada właściwości antystatyczne - odpycha roztocza
 • w razie niewielkiego zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką
 • w razie silnego zabrudzenia oddać do pralni chemicznej bądź ewentualnie delikatnie prać w zimnej wodzie z detergentem z dodatkiem lanoliny
 • suszyć rozwieszoną (nie na kaloryferze lub w pełnym słońcu)
 • produkt oryginalny, na licencji
Kanadyjska marka KnitWits proponuje ręcznie zrobione czapeczki z wysokiej jakości nowozelandzkiej wełny. Szyte w Nepalu czapki są odporne na wodę i zabrudzenia, doskonale grzeją i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Mnogość wzorów i rozmiary dla dzieci i starszych sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród czapek znajdują się postacie z Ulicy Sezamkowej, zwierzątka, czy wesołe potwory.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kurtka khaki Wild Navigator z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Kurtka khaki Wild Navigator z wypinaną bluzą 2w1 M...

Cena: 35.00 zł