JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Butelka Biboz 210ml Plum z opakowania zbiorczego Beaba

Kod produktu: JDZP55440 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 33.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 49.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Butelka Biboz 210ml Plum z opakowania zbiorczego Beaba

Zupełnie rewolucyjna butelka, wykonana z miękkiego i delikatnego silikonu wprowadzona została przez francuską markę Beaba, aby zapewnić dziecku karmienie maksymalnie zbliżone do karmienia piersią. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne trzymanie, a zaokrąglone dno sprawia, że butelkę bardzo łatwo utrzymać w czystości myjąc ręcznie lub w zmywarce. Jednak elementem, który naprawdę wprowadza duże zmiany i udogodnienia w karmieniu jest smoczek. Miękki i elastyczny silikon, z którego został wykonany, doskonale symuluje kobiecą pierś. Dodatkowo funkcja "MyFlow" sprawia, ze mleko wypływa tylko wówczas, gdy dziecko ssie - dokładnie jak podczas naturalnego karmienia. Co więcej, smoczek zapobiega kolkom, dzięki opatentowanemu systemowi antykolkowemu oraz został wyposażony w trzystopniową regulację przepływu. W zależności od ustawienia smoczka, mleko przepływa wolno, średnio lub szybko. Ma to duże znaczenie, w zależności od wieku dziecka. Ta niesamowita butelka przeznaczona jest dla niemowląt i noworodków od pierwszych dni życia. Najwyższej jakości materiały oraz szereg udoskonaleń gwarantują bezpieczne i naturalne karmienie.
 • butelka Biboz Beaba
 • kolor: śliwkowy z zielonym (plum)
 • pojemność: 210ml
 • dla dzieci od pierwszych dni życia
 • wykonana z miękkiego i delikatnego silikonu
 • wyposażona w silikonowy smoczek (poziom 1) z regulacją przepływu (wolno, średnio, szybko)
 • smoczek posiada funkcję "MyFlow", która uniemożliwia wypływ mleka w sytuacji, gdy dziecko nie ssie
 • posiada opatentowany system antykolkowy
 • karmienie zbliżone do naturalnego karmienia piersią
 • unikalny ergonomiczny kształt
 • zaokrąglone dno ułatwia mycie
 • przystosowana do zmywania w zmywarkach i podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych
 • butelka z opakownia zbiorczego - bez kartonika
Marka Beaba powstała w 1989 z myślą o zaspokojeniu potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości, jednocześnie prostych, użytecznych i innowacyjnych. Markę cechuje nowoczesny design. Beaba zatrudnia ekspertów, którzy poszukują nowatorskich, jeszcze nie wykorzystanych rozwiązań, produkujących akcesoria w żywych oraz spokojnych kolorach. Marka Beaba zdobyła uznanie mam, ponieważ dzięki funkcjonalnym produktom czują się one w pełni rozumiane.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.