JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spaceruj z dzieckiem 30 pomysłów na spacer po Warszawie Sierra Madre

Kod produktu: JDZP55439 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 34.90 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spaceruj z dzieckiem 30 pomysłów na spacer po Warszawie Sierra Madre

Spaceruj z dzieckiem to unikalny przewodnik i mapa po Stolicy. Całość w postaci 30 praktycznych kart zapakowanych w bezpieczny kartonik, aby zawartość nie zniszczyła się podczas wycieczki. Każda karta to osobna mapka i pomysł na spacer, który odkryje przed Wami najciekawsze miejsca, zakątki i tajemnice Warszawy. Dodatkowo, na każdej z kart umieszczone są ciekawostki, praktyczne informacje dotycząc dojazdu, okolicznych placów zabaw, kawiarni, przystanków, przydatne adresy stron internetowych oraz przybliżony czas spaceru. Trasy zaproponowane w tym niecodziennym przewodniku zaprojektowane zostały przez licencjonowanego przewodnika miejskiego. Pozwolą one odkryć wiele ciekawostek, a także stanowić mogą początek wspaniałej rodzinnej rozrywki na powietrzu. 
  • Spaceruj z dzieckiem. 30 pomysłów na spacer po Warszawie Sierra Madre
  • przewodnik po mieście
  • zawiera pudełko, 30 kart z opisem tras spacerowych i poglądową mapę całości
  • karty zawierają praktyczne informacje dotyczące dojazdu, czasu spaceru, przystanków
  • każda wędrówka odkrywa tajemnice miasta
  • specjalnie zaprojektowane mapki są czytelne dla dzieci
  • trasy zaprojektowane przez licencjonowanego przewodnika
  • wspaniały pomysł na spędzenie dnia
  • idealny na prezent
Wydawnictwo Sierra Madre proponuje wartościową rozrywkę i edukację w jednym. Książeczki kierowane są dla dzieci od urodzenia, poprzez wiek przedszkolny i wczesnoszkolny. Wspomagają one rozwój maluchów, używając odpowiednich dla każdego wieku bodźców. Co więcej, wydawnictwo kładzie duży nacisk na budowanie więzi i dobrych relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi. Wspólna zabawa prowokowana produktami Sierra Madre z pewnością zaowocuje w przyszłości.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.