JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Puzzlowanki Malowanki 3-6 lat Sierra Madre

Kod produktu: JDZP55429 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 29.90 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Puzzlowanki Malowanki 3-6 lat Sierra Madre

Jeżeli uwielbiacie rysować lub układać puzzle, a najlepiej jedno i drugie, to ten niesamowity produkt przypadnie Wam do gustu. Puzzlowanki Malowanki umożliwiają stworzenie swoich własnych puzzli i to nie raz, ani dwa, ale nieskończenie wiele razy. W pudełku znajduje się 12 dużych puzzli dla maluchów oraz 24 mniejszych dla nieco starszych dzieci, 4 kolorowe kredki świecowe oraz ściereczka do wymazywania rysunków. Po narysowaniu obrazka, puzzle należy rozsypać, ułożyć swój obrazek, a następnie można je zmyć i zacząć zabawę od początku. Zabawka ta rozwija zdolności manualne, ćwiczy pamięć i koncentrację i zapewnia zabawę na długie godziny. Puzzlowanki nie znudzą się jak zwykłe puzzle, gdyż każda układanka będzie jedyna i wyjątkowa. Ta niesamowita zabawka pomoże wzmocnić więź z rodzicami lub z rodzeństwem, którzy stają się wspaniałym kompanami zabawy.
  • Puzzlowanki Malowanki Sierra Madre
  • wymiary opakowania: 36x25cm
  • dla dzieci w wieku 3-6lat
  • w zestawie 12 dużych puzzli i 24 mniejsze, 4 świecowe kredki, ściereczka
  • pozwala na wielokrotne układanie puzzli, za każdym razem z innym, własnym obrazkiem
  • po ułożeniu puzzli, obrazek wystarczy zmyć wilgotną ściereczką
  • zabawka rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność, trenuje pamięć i koncentrację
  • umożliwia zabawę bez końca
  • wspaniała rodzinna zabawa
Wydawnictwo Sierra Madre proponuje wartościową rozrywkę i edukację w jednym. Książeczki kierowane są dla dzieci od urodzenia, poprzez wiek przedszkolny i wczesnoszkolny. Wspomagają one rozwój maluchów, używając odpowiednich dla każdego wieku bodźców. Co więcej, wydawnictwo kładzie duży nacisk na budowanie więzi i dobrych relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi. Wspólna zabawa prowokowana produktami Sierra Madre z pewnością zaowocuje w przyszłości.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.