JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Teatrzyk Cieni Niesamowite Maszyny 3-8lat Sierra Madre

Kod produktu: JDZP55417 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 29.90 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Teatrzyk Cieni Niesamowite Maszyny 3-8lat Sierra Madre

Przedstawienie czas zacząć! Wystarczy wziąć do ręki postaci maszyn, przyczepić je klipsami do patyczków, wykorzystać lampę bądź światło słońca i zacząć odgrywać niesamowite historie. Dziesięć pomysłów zawartych jest w książeczce dołączonej do figurek, ale możliwości jest bez liku. Dodatkowym atutem zestawu jest fakt, że jedna strona postaci jest fluorescencyjna i po naświetleniu świeci, co pozwala na przedstawienia nawet nocą. Taka kreatywna, rozwojowa zabawa z dzieckiem nie tylko sprawia frajdę, ale pomaga budować silną więź i rozwijać wyobraźnię, umiejętności aktorskie i manualne malucha. Wspaniała zabawa dla całej rodziny.
 • Teatrzyk Cieni Sierra Madre
 • Niesamowite Maszyny
 • wymiary opakowania: 36x25cm
 • dla dzieci od 3-8 lat
 • zawiera 8 figurek maszyn, min.: samolot, balon, motocykl, koparka
 • 8 patyczków i klipsów do wygodnego trzymania postaci
 • dołączona książeczka z 10 pomysłami na historie
 • figurki z jednej strony są fluorescencyjne
 • wspaniała rodzinna zabawa
 • rozwija wyobraźnię i zdolności aktorskie i interpersonalne
 • pomaga budować więź z dzieckiem
 • wiele możliwości zabawy
Seria Teatrzyk Cieni to tematycznie dopasowane zestawy różnych postaci, które umożliwiają tworzenie prostych przedstawień teatralnych. Rozwijają one wyobraźnię, zdolności interpersonalne i umiejętności aktorskie dzieci. Dodatkowo wspólna rodzinna zabawa pozytywnie wpływa na budowanie zdrowej relacji i więzi między rodzicami, a dziećmi. Wspaniała zabawka dla przedszkolaków i nieco starszych dzieci i ich rodziców. Polecana przez psychologów i mamy.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Buciki chłopięce sztruksowe Bambi granatowe Auta Vi-GGa-Mi

Buciki chłopięce sztruksowe Bambi granatowe Auta V...

Cena: 6.90 zł