JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czarno - biała książeczka Ślimak Oczami Maluszka 0-6m Sierra Madre

Kod produktu: JDZP55412 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 19.90 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Czarno - biała książeczka Ślimak Oczami Maluszka 0-6m Sierra Madre

Czarno - biała książeczka to idealny początek biblioteczki Twojego maluszka. Przez zastosowanie dużych, wyraźnych wzorów i kontrastowych barw została dostosowana do potrzeb niemowląt, które widzą świat nieostro i w okrojonej palecie barw. Tak dobrana kolorystyka pozytywnie wpływa na zmysł wzroku i stymuluje jego prawidłowy rozwój. Książeczka wykonana jest z odpornej i bezpiecznej tekturki. Posiada 12 wyraźnych ilustracji, które pozytywnie wpłyną na rozwój wzroku i zmysł poznawczy malucha. Doskonała dla dzieci od pierwszych tygodni życia.
  • czarno - biała książeczka Ślimak Oczami Maluszka Sierra Madre
  • wymiary: 15x15cm
  • dla dzieci od 0 do 6 miesięcy
  • 12 czarnych ilustracji na białym tle
  • min: grzybek, delfin, parasol, latawiec
  • duże wyraźne kształty i kontrastowe barwy rozwijają zmysł wzroku u malucha
  • pozwala budować więź i dbać o rozwój od pierwszych chwil życia
  • polecana przez specjalistów
Seria Oczami Maluszka to zestaw książeczek oraz kart w kontrastowych barwach: białych, czarnych, czerwonych i żółtych. Rozwijają one wzrok noworodków i niemowląt. Po urodzeniu maluszki nie rozróżniają kolorów, a cały świat to dla nich zbiór ciemnych i jasnych plam. Książeczki Oczami Maluszka rozwijają widzenie i spostrzeganie, rozwijają wyobraźnię, a także pomagają nawiązać więź z dzieckiem. Produkty dla dzieci od pierwszych chwil życia, polecane przez specjalistów i mamy.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie dresowe bawełniane czarne Biedronka Dany

Spodnie dresowe bawełniane czarne Biedronka Dany

Cena: 9.90 zł