JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Deszczowa piłka Plui żółta Moluk

Kod produktu: JDZP54581 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 20.99 zł
Cena bez wyprzedaży: 35.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Deszczowa piłka Plui żółta Moluk

Plui to zupełnie innowacyjna zabawka do kąpieli, która na pewno sprawi wiele radości podczas pluskania się w wannie. Piłeczka posiada otwór na górze, który pozwala nabrać do środka wody, która następnie wylatuje w postaci przyjemnego deszczyku otworami na dole. Zamykając i otwierając górny otwór dziecko steruje padającym deszczem, ucząc się mimowolnie zasad fizyki. Plui wykonana jest z bezpiecznego, nietonącego materiału, który uzyskuje miękkość dopiero po włożeniu do wody. Nietypowy design, żywe kolory i możliwość naprawdę kreatywnej zabawy odróżniają ten produkt od dobrze znanych zabawek kąpielowych. Wspaniała zabawka do wanny, na basen i nad jezioro.
  • deszczowa piłeczka Plui Moluk
  • kolor: żółty
  • średnica: 8,5cm
  • dla dzieci od 2 roku życia
  • uczy dzieci podstawowych zasad fizyki
  • po napełnieniu tryska wodą
  • wykonana z nietonącego materiału
  • wspaniała zabawa w wodzie
  • nie zawiera ftalanów, lateksu ani bisfenolu A

Marka Moluk to powstała w 2011 roku w Szwajcarii, założona przez rodzeństwo Alexa i Dorris Hochstrasser, firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych produktów dla dzieci. Projektowane przez nią zabawki cechują się niesamowitym wzornictwem, ale przede wszystkim niezwykłą innowacyjnością. Firma stawia na produkty pobudzające wyobraźnię i inspirujące dzieci. Najbardziej znany na świecie produkt - Bilibo zyskał miliony zadowolonych użytkowników. Nietuzinkowe zabawki stwarzają dzieciom możliwość rozwoju zarówno fizycznego, jak i umysłowego. Zabawki Moluk stymulują zmysły, pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywnego myślenia i sprawiają, że zabawa naprawdę rozwija.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.