JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Walizeczka torba dla mamy Swirl Koo-di

Kod produktu: JDZP54566 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 139.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 373.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 13.06 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Walizeczka torba dla mamy Swirl Koo-di

Bardzo pojemna walizeczka na akcesoria dziecięce Swirl jest idealna do szpitala, jak również podczas weekendowych wyjazdów z dzieckiem. Jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria i ubranka. Walizka posiada dużą główną kieszeń zapinaną na zamek, a także dodatkową zewnętrzną kieszeń na najpotrzebniejsze rzeczy. Wewnątrz walizka kryje siateczkową przegródkę oraz, typowe dla walizek, pasy utrzymujące jej zawartość na miejscu. Została także wyposażona w antybakteryjną, łatwą do czyszczenia podszewkę, tak, aby rzeczy zawsze były higienicznie przechowywane. Do kompletu dołączono również matę do przewijania ze specjalną poduszką pod głowę, aby przebranie malucha było możliwe w każdej sytuacji. Żywe kolorowe wzory, a także nowatorskie rozwiązania sprawiają, że jest to idealna propozycja dla każdej mamy.
  • walizka dla mamy Swirl Koo-di
  • kolor: ecru z czerwonymi zielonymi wzorami
  • wymiary: 45x19x34cm
  • posiada w komplecie matę do przewijania z poduszką pod głowę
  • wewnątrz siateczkowa przegródka oraz paski utrzymujące ubrania
  • wyposażona w antybakteryjną podszewkę
  • wykonana z łatwo zmywalnego odpornego na plamy materiału
  • przydatna do szpitala i podczas krótkich wyjazdów
Twórcy marki Koo-di starają się, aby zajęcia związane z pielęgnacją dzieci stały się zarówno dla maluchów, jaki i ich rodziców łatwiejsze i przyjemniejsze. Pomysłowe produkty nie tylko oszczędzają czas, ale także ułatwiają życie rodzicom. Innowacyjne lekkie łóżeczka turystyczne, torby, śpiworki, kocyki i inne akcesoria do przewijania i karmienia cechują się ciekawym designem i niesamowicie praktycznymi rozwiązaniami. Po zakupie tych nowatorskich produktów rodzice zastanawiać się będą jak wcześniej dawali sobie radę bez produktów Koo-di.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.