JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Nosidełko biodrowe Hipseat czarne Hippychick

Kod produktu: JDZP54383 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 189.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 17.64 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Nosidełko biodrowe Hipseat czarne Hippychick

Nowa odsłona dobrze znanego i cenionego nosidełka biodrowego. Zakładasz, zapinasz, regulujesz. To wszystko, co musisz zrobić, by założyć nosidełko biodrowe Hipseat. Zajmie Ci to około 15 sekund i pozwoli zatroszczyć się nie tylko o dziecko, ale także o swoje zdrowie. Słodki ciężar w postaci ukochanego dziecka może z czasem przysporzyć bólów i chorób kręgosłupa. Z Hipseat zapewniasz dziecku tak potrzebną mu bliskość i poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie możesz wykonywać wiele czynności. Nosidełko biodrowe zostało przetestowane przez Brytyjski Instytut Standardów, a także jest zatwierdzone i polecane przez pediatrów, ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie. Pas, na którym siedzi dziecko, zakładany jest na biodro, dzięki czemu odciąża Twój kręgosłup i ręce. Ciężar rozkłada się równomiernie wokół talii, bioder i miednicy. Wystarczy, że będziesz cały czas podtrzymywać dziecko jedną ręką. Maluch znajduje się w prawidłowej pozycji, a jego ruchy są nieskrępowane. Nosidełko może Wam towarzyszyć w domu, a także podczas wyjść i spacerów. Nowa wersja pasa charakteryzuje się wyższą jakością materiału i antypoślizgowym wykończeniem siedziska, które sprawia, że noszenie dziecka jest jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze. W celu zwiększenia komfortu noszenia producenci postarali się również o bardziej miękkie wykończenie oraz dodatkowe akcesoria: saszetkę, eko torbę i dobrze już znane przedłużenie pasa. Nowe nosidełko biodrowe Hipseat, jest jeszcze bardziej komfortowym produktem, który na pewno zostanie doceniony przez dotychczasowych użytkowników i z pewnością znajdzie grono nowych zadowolonych nabywców.
 • nosidełko biodrowe Hipseat
 • kolor: czarny
 • waga: ok. 400g
 • długość: ok. 120cm
 • pozwala odciążyć kręgosłup podczas noszenia dziecka
 • pomaga w budowaniu naturalnej więzi z dzieckiem poprzez bliskość
 • pas wykonany z poliestru 100%, a siedzisko z poliuretanu 100%
 • siedzisko wyposażone w podkładkę antypoślizgową
 • po wewnętrznej stronie pasa kieszonki na drobiazgi
 • większy komfort noszenia dzięki bardziej miękkiemu wykończeniu pasa
 • jeszcze łatwiejszy do czyszczenia materiał, który po wyjęciu siedziska można prać w temperaturze 30°C
 • możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów w kolorze nosidełka: saszetki na klucze i drobiazgi, eko torby, a także przedłużenia pasa
 • przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesięcy do 3 lat
 • kobiety w ciąży przed użyciem nosidełka biodrowego Hipseat powinny skonsultować się z lekarzem

Pod marką Hipseat kryją się innowacyjne rozwiązania, które wspomagają nowoczesne i zaangażowane rodzicielstwo. Nazwa kojarzy się przede wszystkim z nosidełkami biodrowymi. Produkty Hipseat stworzono nie tylko po to, by jak najlepiej troszczyć się o dziecko. Ich twórcy pomyśleli również o rodzicach i opiekunach, których kręgosłupy i nerwy bywają czasem nadwyrężone. Z Hipseat opieka nad dzieckiem staje się o wiele łatwiejsza. Dlatego właśnie Hipseat zyskał uznanie rodziców i dzieci, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przeznaczone dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.