JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Przenośne składane krzesełko fotelik do karmienia HiSeat Kids Kit

Kod produktu: JDZP54365 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 129.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 12.04 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Przenośne składane krzesełko fotelik do karmienia HiSeat Kids Kit

To wyjątkowe składane krzesełko do karmienia ma wiele zastosowań. Przyda się zarówno w domu, jak i podróży, podczas zabaw i posiłków. Krzesełko posiada 4 pozycje ustawienia oraz dwa poziomy wysokości, można je więc dopasować dla dzieci od 8 miesięcy, gdy nauczą się samodzielnie siedzieć, aż do wieku 3 lat. Krzesełko może być samodzielnym mebelkiem, postawionym na podłodze, wraz z dołączonym blacikiem, na którym dziecko może jeść lub się bawić, jednak, gdy zajdzie taka potrzeba fotelik można przytwierdzić za pomocą pasów bezpieczeństwa do zwykłego krzesła i posadzić malucha przy każdym stole. Dla większej wygody fotelik został wyposażony w podłokietniki oraz zdejmowany blacik - tackę. Tworzywo, z którego został zrobiony jest trwałe, a przy tym łatwe do utrzymania w czystości. Składany fotelik spełni swoją funkcję nie tylko w domu, ale ze względu na niewielkie wymiary po złożeniu, również w podróży lub na wakacjach.
  • przenośny składany fotelik dziecięcy Kids Kit
  • kolor: niebieski z zielonymi podłokietnikami i pomarańczowym blacikiem - tacką
  • dla dzieci od 8 miesięcy do 3 lat
  • posiada 4 pozycje ustawienia i 2 regulowane wysokości
  • wyposażony w pasy bezpieczeństwa umożliwiające przymocowanie do każdego krzesła
  • wysokiej jakości tworzywo nie blaknie, ani się nie odkształca
  • łatwy do przenoszenia i czyszczenia
  • sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży
Kids Kit to powstała w 1998 roku marka wprowadzająca na rynek innowacyjne produkty dla niemowląt i małych dzieci. Cechami wyróżniającymi produkty tej marki są wysoka jakość materiałów, innowacyjne pomysły i dbałość o bezpieczeństwo, potwierdzone wieloma certyfikatami i atestami. Żywe kolory, pomysłowe, oryginalne rozwiązania są doceniane przez dzieci i ich rodziców od 15 lat. Jak podaje sam producent, artykuły Kids Kit to "mądre, proste, perfekcyjnie zrobione akcesoria  dla naszych maluchów".
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.