JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Ekologiczny odplamiacz bio-D 400g Laundry Booster

Kod produktu: JDZP54356 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 7.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 17.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Ekologiczny odplamiacz bio-D 400g Laundry Booster

Dostępna tylko jedna sztuka!

Ekologiczny odplamiacz Bio-D to unikalny, bezpieczny dla środowiska dodatek do prania. Formuła odplamiacza oparta jest na tlenie - naturalnym składniku posiadającym właściwości odkażające i antybakteryjne. Ze względu na swój skład, środek jest hipoalergiczny, może więc być używany do prania pieluch i dziecięcych ubranek, ponadto nie posiada substancji zapachowych i można w nim odplamiać zarówno tkaniny białe jak i kolorowe. Środek jest bardzo wydajny - na jedno pranie wystarczy 15g, czyli stołowa łyżka odplamiacza, zatem jedno opakowanie wystarcza aż na 26 prań. Zatem, można mieć czyste pranie, a przy tym chronić środowisko i swoich najbliższych przed szkodliwymi środkami chemicznymi.
  • ekologiczny odplamiacz Bio-D
  • wybiela, odplamia i pozbawia pranie przykrych zapachów
  • minimalizuje negatywny wpływ na środowisko
  • środek antybakteryjny, hipoalergiczny, bez substancji zapachowych
  • pralki automatyczne: 15g (łyżka stołowa) odplamiacza do zwykłej ilości proszku do prania
  • pranie ręczne: 15g (łyżka stołowa) na każde 5litrów wody do zwykłej ilości proszku do prania
  • namaczanie: 15g (łyżka stołowa) na każde 5 litrów letniej wody, rozpuścić i namoczyć na godzinę lub zostawić na noc w razie silnego zabrudzenia, a następnie wyprać przy użyciu preferowanego proszku lub płynu do prania
  • 400g - starcza na 26 prań
Bio-D to rodzinna brytyjska firma zajmująca się produkcją ekologicznych środków czystości. Wszystkie produkowane przez nich środki są bezpieczne, hipoalergiczne, a także w pełni biodegradowalne, zatem mają minimalny wpływ na ekosystem. Artykuły, które znajdują się w ofercie producenta nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają także w swoim składzie organizmów modyfikowanych genetycznie. Produkty Bio-D są przyjazne środowisku na poziomie produkcji, ponieważ do ich wytwarzanie używane są odnawialne surowce pochodzenia roślinnego, podczas używania, ze względu na możliwość biodegradacji, a także po zużyciu, gdyż opakowania poddać można recyklingowi. Zanieczyszczenia pochodzące z gospodarstw domowych są bardziej szkodliwe dla środowiska niż odpady przemysłowe, zatem warto stosować produkty ekologiczne, chroniąc planetę i najbliższych przed niebezpiecznymi chemikaliami.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.