JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Silikonowa łyżeczka First Meal Pierwszy Posiłek Green Beaba

Kod produktu: JDZP54209 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 27.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Silikonowa łyżeczka First Meal Pierwszy Posiłek Green Beaba

Aby pierwsze posiłki malucha były przyjemnością, Beaba zaprojektowała łyżeczkę First Meal. Wykonana jest w całości z silikonu, którego delikatna struktura jest w pełni bezpieczna dla dziąseł i pierwszych ząbków dziecka. Jej ergonomiczny kształt i wydłużony trzonek ułatwia zarówno karmienie dziecka przez rodziców, jak i samodzielne spożywanie posiłków. Tworzywo, z którego powstała łyżeczka jest całkowicie bezpieczne, nie zawiera bisfenolu A i dzięki swojej strukturze może być śmiało używane w zastępstwie gryzaka. Dzięki tej łyżeczce, dziecko zje więcej i szybciej opanuje naukę samodzielnego jedzenia.
  • łyżeczka First Meal Beaba
  • kolor: zielony (green)
  • wykonana w całości z silikonu
  • posiada wygodny wydłużony uchwyt
  • może służyć za gryzaczek dla ząbkujących dzieci
  • ułatwia naukę jedzenia
  • bezpieczna - nie zawiera bisfenolu A
Marka Beaba powstała w 1989 z myślą o zaspokojeniu potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości, jednocześnie prostych, użytecznych i innowacyjnych. Markę cechuje nowoczesny design. Beaba zatrudnia ekspertów, którzy poszukują nowatorskich, jeszcze nie wykorzystanych rozwiązań, produkujących akcesoria w żywych oraz spokojnych kolorach. Marka Beaba zdobyła uznanie mam, ponieważ dzięki funkcjonalnym produktom czują się one w pełni rozumiane.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.