JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Nożyczki w etui Pastel Pink Beaba

Kod produktu: JDZP54125 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 29.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Nożyczki w etui Pastel Pink Beaba

Nożyczki w etui Beaba to praktyczny produkt, który przyda się gdy w domu pojawi się maluszek. Produkt utrzymany w kolorze pastelowego różu, idealnie komponuje się z innymi produktami z tej serii. Nożyczki Beaba to specjalny przyrząd do obcinania malutkich paznokci dziecka, który posiada specjalnie zaokrąglone i wygięte w łuk krawędzie, aby chronić niemowlę przed ewentualnym bolesnym ukłuciem. Odpowiednio dostosowane nożyczki mają bardzo wygodny uchwyt, dzięki czemu świetnie trzymają się w dłoni. W celu zminimalizowania ryzyka niespodziewanego poruszenia się dziecka, zaleca się obcinanie maleństwu paznokci podczas snu. Do zestawu można skompletować inne produkty marki Beaba.
  • nożyczki w etui Beaba
  • kolor: pastelowy róż (pastel pink)
  • zaokrąglone i wygięte w łuk krawędzie
  • wygodny uchwyt
  • wykonane z dbałością o każdy szczegół
  • można skompletować z innymi produktami marki Beaba
Marka Beaba powstała w 1989 z myślą o zaspokojeniu potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości, jednocześnie prostych, użytecznych i innowacyjnych. Markę cechuje nowoczesny design. Beaba zatrudnia ekspertów, którzy poszukują nowatorskich, jeszcze nie wykorzystanych rozwiązań, produkujących akcesoria w żywych oraz spokojnych kolorach. Marka Beaba zdobyła uznanie mam, ponieważ dzięki funkcjonalnym produktom czują się one w pełni rozumiane.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.