JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Antybakteryjny dodatek do proszku do prania pieluch wielorazowych 500g Nappy Fresh Bio-D

Kod produktu: JDZP53910 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 9.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 21.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Antybakteryjny dodatek do proszku do prania pieluch wielorazowych 500g Nappy Fresh Bio-D

Antybakteryjny dodatek do proszku do pieluszek Nappy Fresh Bio-D to unikalny, antybakteryjny i sanityzujący dodatek do proszku służący do prania pieluch. Zapewnia on bezpieczeństwo i skuteczność nawet w niskiej temperaturze. Dzięki niemu pieluszki nie muszą być już wygotowywane. Proszek nie ma w swoim składzie mydła ani olejów pochodzenia roślinnego, czyli głównej przyczyny obniżenia chłonności pieluszek pranych w ekologicznych środkach. Prezentowane opakowanie zawiera 500g produktu. Jest to środek hypoalergiczny, bez chloru, nie zawiera on również zapachu. W skład wchodzą takie substancje jak np. Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agents, Anionic Surfactant, Polycarboxilates, T.A.E.D Activator.

  • dodatek do proszku do prania pieluszek Nappy Fresh Bio-D
  • opakowanie zawiera 500g proszku
  • hypoalergiczny (nie zawiera chloru)
  • antybakteryjny
  • bezzapachowy
  • nie zawiera mydła ani olejów pochodzenia roślinnego
  • skuteczny nawet w niższej temperaturze
  • bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka
Brytyjska firma Bio-D produkuje hipoalergiczne i ekologiczne kosmetyczne środki do prania i sprzątania. W naszej kolekcji pieluszek wielorazowych znajdziecie wiele wzorów i kolorów marki Bobolider. Aby pieluszki wielorazowe jak najlepiej spełniły swoją rolę warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość. Noworodek i niemowlak do 4 miesiąca życia zużywa ok. 10-12 pieluch na dobę. Niemowlak powyżej 4 miesiąca 8-10 na dobę, maluch powyżej 1 roku życia 6-8 sztuk, przy korzystaniu częściowo z nocnika.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.