JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Otulacz one size w kolorze pomarańczowym (uniwersalny rozmiar) ECO Bobolider

Kod produktu: JDZP53880 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 8.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 25.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Otulacz one size w kolorze pomarańczowym (uniwersalny rozmiar) ECO Bobolider

Otulacze Bobolider idealnie pasują do wszystkich typu pieluszek i wkładów. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na skompletowanie całego zestawu kolorowych otulaczy, w których maluchy świetnie wyglądają. Otulacz można odpowiednio dopasować poprzez system nap. Bardzo dobrze nadają się w okresie oduczania dzieci używania pieluszek. Maluchy ładnie wyglądają w pieluszkach, szczególnie latem, gdy dzieci mogą biegać w samych otulaczach. Starszy maluch może założyć otulacz (bez wkładu) np. na basen czy plażę.
  • otulacz
  • w kolorze pomarańczowym (B17/OT)
  • rozmiar uniwersalny (one size) od 4kg do 18kg
  • wykonany w całości z materiału PUL (poliester)
  • duża ilość nap pozwalająca na idealne dopasowanie do figury dziecka
  • pasują do wszystkich typów pieluszek i wkładów
  • szczególnie polecane do stosowania z wkładami bambusowymi (w szczególności z tymi z serii "na noc") oraz z pieluszkami składanymi typu: tetry, prefoldy, muśliny, pieluszki formowane
  • producent nie zaleca stosowania do tego typu pieluszkowania wkładów z mikrofibry
  • otulacze posiadają międzynarodowe certyfikaty SGS
W naszej kolekcji pieluszek wielorazowych znajdziecie wiele wzorów i kolorów. Aby pieluszki wielorazowe jak najlepiej spełniły swoją rolę warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość. Noworodek i niemowlak do 4 miesiąca życia zużywa ok. 10-12 pieluch na dobę. Niemowlak powyżej 4 miesiąca 8-10 na dobę, maluch powyżej 1 roku życia 6-8 sztuk, przy korzystaniu częściowo z nocnika.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie otulacze w temperaturze do 40°C. Można je wirować, w max. 800obr./min.. Zaleca się pranie wkładów w 60°C. Nie należy ich prać chemicznie oraz suszyć na grzejnikach i w pełnym słońcu. Otulaczy nie należy prasować.

Z czego to jest wykonane
Otulacz w całości wykonany jest z materiału PUL (poliester).

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.