JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pieluszka wielorazowa z wkładem z bambusa w kolorze różowym NEWBORN Bobolider

Kod produktu: JDZP53876 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 14.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 36.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pieluszka wielorazowa z wkładem z bambusa w kolorze różowym NEWBORN Bobolider

Pieluszka wielorazowa Bobolider to pięć w jednym: eko, tanio, sucho, zdrowo i kolorowo. Pieluszki wielorazowe to nie tylko ekologia (pieluszki NEWBORN są w pełni biodegradowalne) i dbanie o środowisko, to także modne wzory i kolory, w których każdy maluch wygląda uroczo. Ekologiczne pieluszki nie zatruwają środowiska, można je prać w niskich temperaturach, nie wymagają prasowania. Pieluchowanie z pomocą wielorazowych pieluszek jest również tanie, a jednorazowy wydatek na komplet pieluszek zwróci się po kilku miesiącach. Dodatkową oszczędnością jest mniejsza ilość zużywanych kosmetyków do pielęgnacji pupy maluszka. Wersja NEWBORN są specjalnie dostosowane do niewielkich rozmiarów urodzeniowych dziecka (są węższe od standardowych), mimo tego "rosną" wraz z dzieckiem. Mają niewielkie wymiary więc nie tworzą wrażenia "dużej pupy" i zmieszczą się pod każde, nawet niewielkie ubranko niemowlęce. Pieluszki są produkowane z wyjątkowych tkanin (bawełna bambusowa), mięciutkich, przypominających w dotyku puch, w pełni oddychających. Są to pieluszki typu Snap-in-one, wnętrze pieluszki posiada wszyte "rowki" gwarantujące, że zawartość pieluszki pozostanie w środku.
 • pieluszka NEWBORN z wkładami z bambusa
 • kolor różowy (BN003)
 • rozmiar od noworodka (od 3kg do 12kg)
 • zewnętrzna warstwa z tkaniny minkee o wysokiej jakości – tworzy cudownego „miśka” zaopatrzonego w powłokę PUL, zapewniającą nieprzemakalność
 • wyprodukowane z wyjątkowych tkanin (bawełna bambusowa), w pełni oddychających, miękkich, przypominających w dotyku puch
 • komplet zawiera: 1 pieluszkę (otulacz) i 2 wkłady z bawełny bambusowej o niezwykle delikatnym splocie i wymiarach
 • wkładka składana 260mm x 330mm (idealna na noc)
 • wkładka rozszerzana 310mm x 130mm (w najszerszym miejscu) lub 80mm (w najwęższej części)
 • 2 wkładki (zapinane wewnątrz na zatrzaski) zapewniają maksymalną chłonność a złożenie większej z nich gwarantuje idealne ułożenie bioderek dziecka
 • wkład czterowarstwowy: jedna z mikropolaru, dwie z wiskozy bambusowej z bawełną, oraz jedna z tkaniny bambusowej
 • dwa rzędy zatrzasków w pasie gwarantują, że pieluszka będzie dobrze leżeć i nie będzie krępować ruchów dziecka
 • trzy rzędy zatrzasków z przodu pozwalające na regulację rozmiaru od XS do L
 • pieluszka typu Snap-in-one, wnętrze pieluszki posiada wszyte "rowki" gwarantujące, że zawartość pieluszki pozostanie w środku
 • pieluszki posiadają międzynarodowe certyfikaty SGS
Jak używać:
 • Dokonaj wyboru wkładki (mniejsza wystarczy na dzień, większa doskonale sprawdzi się w nocy)
 • Jeśli wybrałaś wkładkę mniejszą, zapnij ją zatrzaskami wewnątrz pieluszki
 • Jeśli wybierasz wkładkę większą – zapnij ją zatrzaskami wewnątrz pieluszki i złóż dwukrotnie tworząc trójwarstwową wkładkę (warstwa biała powinna przylegać do pupy dziecka). Wkładkę można zapiąć dwojako – na pionowe zatrzaski – po złożeniu stworzy grubszą, bardziej chłonną, lecz nieco krótszą wkładkę, lub na zatrzaski poziome – po złożeniu wkładka będzie dłuższa - sięgająca do końca pieluszki
 • Tak przygotowaną pieluszkę zakładasz dziecku, dopasowując zatrzaski idealnie do jego figury
 • Dziecko zapełnia pieluszkę (wilgoć przenika do wkładki i tam się zatrzymuje)
 • Zawartość pieluszki nie przenika na zewnątrz bo warstwa PUL gwarantuje, że ubranka będą suche
 • Po niewielkim zmoczeniu pieluszki możesz wymienić sam wkład
 • Pierzemy pieluszki w temp. max. 35 stopni, a same wkłady w max. 90 stopniach
 • Nie trzeba prasować! Po wyschnięciu znów można używać. Pieluszki dobrze się piorą.
W naszej kolekcji pieluszek wielorazowych znajdziecie wiele wzorów i kolorów. Aby pieluszki wielorazowe jak najlepiej spełniły swoją rolę warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość. Noworodek i niemowlak do 4 miesiąca życia zużywa ok. 10-12 pieluch na dobę. Niemowlak powyżej 4 miesiąca 8-10 na dobę, maluch powyżej 1 roku życia 6-8 sztuk, przy korzystaniu częściowo z nocnika.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie pieluszki kieszonki w temperaturze do 35°C, natomiast wkłady w przedziale 30°C - 90°C. Zaleca się pranie wkładów w 60°C. Pieluszki i wkłady warto skropić przed praniem olejkiem z drzewa herbacianego. Pieluszki nie należy prasować.

Z czego to jest wykonane
Zewnętrzna warstwa wykonana jest z tkaniny minkee o wysokiej jakości – tworzy cudownego „miśka” zaopatrzonego w powłokę PUL, zapewniającą nieprzemakalność. Pieluszki produkowane są z wyjątkowych tkanin (bawełna bambusowa), mięciutkich, przypominających w dotyku puch, w pełni oddychających. Dodatkowo każda pieluszka zawiera dwa wkłady z bawełny bambusowej.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.