JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pieluszka wielorazowa z wkładem z bambusa w kolorze różowym LUX Bobolider

Kod produktu: JDZP53866 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 14.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 38.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pieluszka wielorazowa z wkładem z bambusa w kolorze różowym LUX Bobolider

Pieluszka wielorazowa Bobolider to pięć w jednym: eko, tanio, sucho, zdrowo i kolorowo. Pieluszki wielorazowe to nie tylko ekologia i dbanie o środowisko, to także modne wzory i kolory, w których każdy maluch wygląda uroczo. Ekologiczne pieluszki nie zatruwają środowiska, można je prać w niskich temperaturach, nie wymagają prasowania. Pieluchowanie z pomocą wielorazowych pieluszek jest również tanie, a jednorazowy wydatek na komplet pieluszek zwróci się po kilku miesiącach. Dodatkową oszczędnością jest mniejsza ilość zużywanych kosmetyków do pielęgnacji pupy maluszka. Wersja LUX to trzy pieluszki w jednym (All-in-One, Snap-in-One i "kieszonka"), ponieważ zawiera wszystkie trzy cechy. Pieluszka LUX posiada kieszonkę na dodatkowy wkład, który zwiększa chłonność pieluszki. W kieszonce wszyty został wkład z mikrofibry (podobnie jak w pieluszkach All-in-one). W komplecie znajduje się jeden dodatkowy wkład dopinany na napy. Wkład ten umieszcza się między pieluszką a pupą dziecka (podobnie jak w pieluszkach Snap-in-one). Umożliwia to przy niewielkim zmoczeniu wymianę tylko samego wkładu.
 • pieluszka LUX z wkładem z bambusa
 • kolor różowy (BN012)
 • rozmiar od noworodka do ok. 18 miesiąca dziecka
 • wykonane wewnątrz z przyjemnego, mięciutkiego, "nieparzącego" mikropolarku
 • zewnętrzna warstwa z tkaniny minkee o wysokiej jakości – tworzy cudownego „miśka” zaopatrzonego w powłokę PUL, zapewniającą nieprzemakalność
 • komplet zawiera: 1 pieluszkę i 1 wkład bambusowy z o niezwykle delikatnym splocie z napami.
 • wymiary wkładu: długość 31cm, szerokość  11cm w środku, 16cm na górze i 17cm na dole
 • wkład czterowarstwowy: jedna z mikropolaru, dwie z wiskozy bambusowej z bawełną, oraz jedna z tkaniny bambusowej
 • pieluszka posiada kieszonkę, w której umieszcza się wkład (z mikrofibry lub bambusa), po niewielkim zamoczeniu, można wymienić tylko sam wkład, a pieluszkę użyć ponownie
 • unikalny system nap i wszytych gumek, dzięki którym można dopasowywać pieluszkę do rozmiarów dziecka
 • rząd zatrzasków w pasie, dzięki któremu pieluszka dobrze leży i nie krępuje ruchów dziecka
 • trzy rzędy zatrzasków z przodu pozwalające na regulację rozmiaru od XS do L
 • trzy sposoby użytkowania: założenie pieluszki-kieszonki z wszytym wkładem (należy częściej wymieniać pieluszkę), założenie pieluszki-kieszonki z dopiętym wkładem (przy zabrudzeniu można wymienić sam wkład), założenie pieluszki-kieszonki z dodatkowym wkładem w kieszonce (stosowane jako All-in-one - zwiększona chłonność pieluszki np. na noc lub spacery)
 • pieluszki posiadają międzynarodowe certyfikaty SGS
W naszej kolekcji pieluszek wielorazowych znajdziecie wiele wzorów i kolorów. Aby pieluszki wielorazowe jak najlepiej spełniły swoją rolę warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość. Noworodek i niemowlak do 4 miesiąca życia zużywa ok. 10-12 pieluch na dobę. Niemowlak powyżej 4 miesiąca 8-10 na dobę, maluch powyżej 1 roku życia 6-8 sztuk, przy korzystaniu częściowo z nocnika.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie pieluszki kieszonki w temperaturze do 35°C, natomiast wkłady w przedziale 30°C - 90°C. Zaleca się pranie wkładów w 60°C. Pieluszki i wkłady warto skropić przed praniem olejkiem z drzewa herbacianego. Pieluszki nie należy prasować.

Z czego to jest wykonane
Zewnętrzna warstwa wykonana jest z tkaniny minkee o wysokiej jakości – tworzy cudownego „miśka” zaopatrzonego w powłokę PUL, zapewniającą nieprzemakalność. Natomiast wewnątrz pieluszka posiada mikropolar. Dodatkowo pieluszka posiada wkład bambusowy czterowarstwowy, jedna z mikropolaru, dwie warstwy z wiskozy bambusowej z bawełną, jedna z tkaniny bambusowej.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Rampers - body niemowlęce bawełniane Laura z długim rękawem ecru Sofija

Rampers - body niemowlęce bawełniane Laura z długi...

Cena: 27.74 zł