JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pieluszka wielorazowa z wkładem z bambusa wzór brązowe łaty Minkee Bobolider

Kod produktu: JDZP53861 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 10.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 28.90 zł
Koszt dostawy od: zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pieluszka wielorazowa z wkładem z bambusa wzór brązowe łaty Minkee Bobolider

Pieluszka wielorazowa Bobolider to pięć w jednym: eko, tanio, sucho, zdrowo i kolorowo. Pieluszki wielorazowe to nie tylko ekologia i dbanie o środowisko, to także modne wzory i kolory, w których każdy maluch wygląda uroczo. Ekologiczne pieluszki nie zatruwają środowiska, można je prać w niskich temperaturach, nie wymagają prasowania. Pieluchowanie z pomocą wielorazowych pieluszek jest również tanie, a jednorazowy wydatek na komplet pieluszek zwróci się po kilku miesiącach. Dodatkową oszczędnością jest mniejsza ilość zużywanych kosmetyków do pielęgnacji pupy maluszka. Pieluszka posiada specjalny, bardzo chłonny wkład. Wewnętrzna część wykonana jest ze specjalnego mikropolaru, który się nie mechaci oraz powoduje, że dość długo wnętrze pieluszki daje wrażenie suchej. Z zewnątrz pieluszki wykonane są z nieprzemakalnych materiałów PUL, które posiadają ciekawą kolorystykę. Wierzchnia warstwa wykonana została z cudownie miękkiej i przytulnej tkaniny przypominającej delikatnego „miśka” w gustowne wzorki. Maluchy ładnie wyglądają w pieluszkach, szczególnie latem, gdy dzieci mogą biegać w samych pieluszkach. Starszy maluch może założyć pieluszkę (bez wkładu) np. na basen czy plażę.
 • pieluszka kieszonka Minkee z wkładem z bambusa
 • wzór brązowe łaty (BM10)
 • rozmiar uniwersalny od 3kg do 15kg
 • wykonane wewnątrz z przyjemnego, mięciutkiego, "nieparzącego" mikropolarku
 • na zewnątrz nieprzepuszczający wilgoci, oddychający materiał PUL, zabezpieczający przed przeciekaniem
 • posiada wkład 3 warstwowy z bambusa i frotty (mięsiste, duże, bardzo chłonne)
 • wierzchnia warstwa wykonana z cudownie miękkiej i przytulnej tkaniny przypominającej delikatnego „miśka” w gustowne wzorki
 • pieluszka posiada kieszonkę, w której umieszcza się wkład (z mikrofibry lub bambusa), po niewielkim zamoczeniu, można wymienić tylko sam wkład, a pieluszkę użyć ponownie
 • unikalny system nap i wszytych gumek, dzięki którym można dopasowywać pieluszkę do rozmiarów dziecka
 • pojedynczy rząd nap, dzięki któremu ruchy dziecka nie są ograniczone przy chodzieniu czy siadaniu
 • regulowany obwód w pasie od 32cm do 55cm
 • pieluszki posiadają międzynarodowe certyfikaty SGS
W naszej kolekcji pieluszek wielorazowych znajdziecie wiele wzorów i kolorów. Aby pieluszki wielorazowe jak najlepiej spełniły swoją rolę warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość. Noworodek i niemowlak do 4 miesiąca życia zużywa ok. 10-12 pieluch na dobę. Niemowlak powyżej 4 miesiąca 8-10 na dobę, maluch powyżej 1 roku życia 6-8 sztuk, przy korzystaniu częściowo z nocnika.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie pieluszki kieszonki w temperaturze do 35°C, natomiast wkłady w przedziale 30°C - 90°C. Zaleca się pranie wkładów w 60°C. Pieluszki i wkłady warto skropić przed praniem olejkiem z drzewa herbacianego. Pieluszki nie należy prasować.

Z czego to jest wykonane
Pieluszki wykonane są wewnątrz z przyjemnego, mięciutkiego, "nieparzącego" mikropolarku. Na zewnątrz znajduje się nieprzepuszczający wilgoci, oddychający materiał PUL, zabezpieczający przed przeciekaniem. Wierzchnia warstwa wykonana z cudownie miękkiej i przytulnej tkaniny przypominającej delikatnego „miśka” w gustowne wzorki. Dodatkowo pieluszka posiada wkład 3 warstwowy z bambusa i frotty (mięsiste, duże, bardzo chłonne).

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
Towar sprzedawany jest przez Aptekę Benefactor, która jest częścią grupy Benefactor.
Towar pochodzi z apteki dlatego mają Państwo gwarancję, że:
 •     jest w 100 % oryginalny,
 •     pochodzi z legalnego źródła,
 •     ma długą datę ważności,
 •     jest przechowywany w odpowiednich warunkach.

Apteka Benefactor Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 120.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów (Dz.U.z 2000 r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) Zamawiającemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki, z zastrzeżeniem dotyczącym produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane do apteki wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania (Dz.U. z 2004 r Nr 53 poz.533 z późniejszymi zmianami).


Body bawełniane Miss Dotty z krótkim rękawkiem Mariquita

Body bawełniane Miss Dotty z krótkim rękawkiem Mar...

Cena: 9.00 zł