JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pieluszka wielorazowa z wkładem z mikrofibry wzór brązowe łaty Minkee Bobolider

Kod produktu: JDZP53853 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 9.99 zł
Cena bez wyprzedaży: 25.50 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pieluszka wielorazowa z wkładem z mikrofibry wzór brązowe łaty Minkee Bobolider

Pieluszka wielorazowa Bobolider to pięć w jednym: eko, tanio, sucho, zdrowo i kolorowo. Pieluszki wielorazowe to nie tylko ekologia i dbanie o środowisko, to także modne wzory i kolory, w których każdy maluch wygląda uroczo. Ekologiczne pieluszki nie zatruwają środowiska, można je prać w niskich temperaturach, nie wymagają prasowania. Pieluchowanie z pomocą wielorazowych pieluszek jest również tanie, a jednorazowy wydatek na komplet pieluszek zwróci się po kilku miesiącach. Dodatkową oszczędnością jest mniejsza ilość zużywanych kosmetyków do pielęgnacji pupy maluszka. Pieluszka posiada specjalny, bardzo chłonny wkład. Wewnętrzna część wykonana jest ze specjalnego mikropolaru, który się nie mechaci oraz powoduje, że dość długo wnętrze pieluszki daje wrażenie suchej. Z zewnątrz pieluszki wykonane są z nieprzemakalnych materiałów PUL, które posiadają ciekawą kolorystykę. Wierzchnia warstwa wykonana została z cudownie miękkiej i przytulnej tkaniny przypominającej delikatnego „miśka” w gustowne wzorki. Maluchy ładnie wyglądają w pieluszkach, szczególnie latem, gdy dzieci mogą biegać w samych pieluszkach. Starszy maluch może założyć pieluszkę (bez wkładu) np. na basen czy plażę.
 • pieluszka kieszonka Minkee z wkładem z mikrofibry
 • wzór brązowe łaty (BM10)
 • rozmiar uniwersalny od 3kg do 15kg
 • wykonane wewnątrz z przyjemnego, mięciutkiego, "nieparzącego" mikropolarku
 • na zewnątrz nieprzepuszczający wilgoci, oddychający materiał PUL, zabezpieczający przed przeciekaniem
 • posiada wkład 3 warstwowy z mikrofibry (mięsiste, duże, bardzo chłonne)
 • wierzchnia warstwa wykonana z cudownie miękkiej i przytulnej tkaniny przypominającej delikatnego „miśka” w gustowne wzorki
 • pieluszka posiada kieszonkę, w której umieszcza się wkład (z mikrofibry lub bambusa), po niewielkim zamoczeniu, można wymienić tylko sam wkład, a pieluszkę użyć ponownie
 • unikalny system nap i wszytych gumek, dzięki którym można dopasowywać pieluszkę do rozmiarów dziecka
 • pojedynczy rząd nap, dzięki któremu ruchy dziecka nie są ograniczone przy chodzieniu czy siadaniu
 • regulowany obwód w pasie od 32cm do 55cm
 • pieluszki posiadają międzynarodowe certyfikaty SGS
W naszej kolekcji pieluszek wielorazowych znajdziecie wiele wzorów i kolorów. Aby pieluszki wielorazowe jak najlepiej spełniły swoją rolę warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość. Noworodek i niemowlak do 4 miesiąca życia zużywa ok. 10-12 pieluch na dobę. Niemowlak powyżej 4 miesiąca 8-10 na dobę, maluch powyżej 1 roku życia 6-8 sztuk, przy korzystaniu częściowo z nocnika.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie pieluszki kieszonki w temperaturze do 35°C, natomiast wkłady w przedziale 30°C - 90°C. Zaleca się pranie wkładów w 60°C. Pieluszki i wkłady warto skropić przed praniem olejkiem z drzewa herbacianego. Pieluszki nie należy prasować.

Z czego to jest wykonane
Pieluszki wykonane są wewnątrz z przyjemnego, mięciutkiego, "nieparzącego" mikropolarku. Na zewnątrz znajduje się nieprzepuszczający wilgoci, oddychający materiał PUL, zabezpieczający przed przeciekaniem. Wierzchnia warstwa wykonana z cudownie miękkiej i przytulnej tkaniny przypominającej delikatnego „miśka” w gustowne wzorki. Dodatkowo pieluszka posiada wkład 3 warstwowy z mikrofibry (mięsiste, duże, bardzo chłonne).

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Body rozpinane z długim rękawem Koniki bawełniane we wzorki Dany

Body rozpinane z długim rękawem Koniki bawełniane ...

Cena: 7.90 zł