JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Komplet pościeli Hello Kitty poszewka na poduszkę i kołdrę 135x200cm Sanrio

Kod produktu: JDZP53657 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 31.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 99.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Komplet pościeli Hello Kitty poszewka na poduszkę i kołdrę 135x200cm Sanrio

Rewelacyjny komplet pościeli dla Waszych pociech! Miły w dotyku, uszyty ze 100% materiału, a co w nim najbardziej wyjątkowe, wykonany w niepowtarzalnym stylu Hello Kitty. Poszewka pokryta jest wyraźnymi biało-czarno-różowymi wzorami ze znaną postacią kotka. Serduszka, kotki, kropeczki i kokardki pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz sen dziecka. Taka kołdra zachwyci każdą dziewczynkę! Twoje dziecko, śpiąc pod taką pościelą, będzie czuło się wyjątkowo. Kołdra ma wymiary 135x200cm, natomiast poduszka 48x74cm.
  • dwuczęściowy komplet pościeli "Hello Kitty": poszewka na poduszkę i kołdrę
  • wymiary poduszki: 48x74cm
  • wymiary kołderki: 135x200cm
  • kolorystyka: różowa z dodatkami w kolorze białym i czarnym
  • modny nadruk ze znanym kotkiem Hello Kitty
  • pościel estetycznie zapakowana, idealna na prezent
  • wykonane ze 100% poliester mikrofibra
Postać Hello Kitty została wykreowana w 1974 roku przez japońską firmę Sanrio, która na rynku istnieje od 1960 roku, zajmując się kreacją bohaterów, sprzedażą i licencjonowaniem produktów. Najbardziej znaną postacią wykreowaną przez firmę jest Hello Kitty – charakterystyczna biała kotka z czerwoną kokardą przy uchu. Uroczą kotkę, znajdziemy w bajkach, książkach, grach oraz na niezliczonej ilości gadżetów.

W naszej kolekcji pościeli znajdziesz także podobne produkty o innych wymiarach i w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym komplety pościeli posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Dres dziewczęcy szaro-różowy Charmmy Kitty (Hello Kitty)

Dres dziewczęcy szaro-różowy Charmmy Kitty (Hello ...

Cena: 29.90 zł

Kapelusz dziecięcy biały w groszki z kokardką Hello Kitty

Kapelusz dziecięcy biały w groszki z kokardką Hell...

Cena: 5.90 zł