JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Buciki sportowe trampki sznurowane za kostkę w kolorze czerwonym Auta (Cars)

Kod produktu: JDZP53625 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Buciki sportowe trampki sznurowane za kostkę w kolorze czerwonym Auta (Cars)

Buciki, trampki Auta (Cars) to styl łączący w sobie sportową elegancję, wygodę i niepowtarzalny charakter. Nawet dziecięce trampki w wydaniu z Autami są wyjątkowe, podobnie jak bohaterowie bajki Cars. Czerwone buciki, z elementami w kolorze czarnym i białym, wykonane są z miękkiego materiału. Buty z tyłu zostały wzmocnione dodatkową wkładką. Miękka wkładka wewnętrzna, która absorbuje wstrząsy oraz regulacja sznurowadłami sprawią, że Twoje dziecko będzie się w nich czuło komfortowo i wygodnie. Wewnątrz bucika umieszczono charakterystyczną krateczkę, związaną z wyścigami samochodów. Po boku zewnętrznym znajduje się nadruk Auta Cars, nadruk zegara wyścigowego oraz charakterystyczne paski oraz kratki. Solidna podeszwa oraz wytrzymałe przeszycia z pewnością sprawdzą się podczas dziecięcych zabaw. Trampki będą idealne dla miłośnika Carsów oraz każdego chłopca lubiącego samochody i szybką jazdę.

 • trampki Auta (Cars)
 • buciki z miękkiego materiału
 • w kolorze czerwonym z dodatkami w kolorze czarnym i białym
 • sznurowane i zapinane na zamek od strony wewnętrznej bucika
 • lekkie i wygodne
 • posiadają gumową podeszwę oraz przód bucika
 • w środku miękka i wygodna wkładka absorbująca wstrząsy
 • tył wzmocniony przeszyciem na wysokości pięty
 • nadruk Cars po zewnętrznej stronie
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • obuwie w ozdobnym kartoniku z Autami
 • buty dostępne w różnych rozmiarach
W naszej kolekcji obuwia dziecięcego znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach, z innymi nadrukami. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Elementy wierzchnie naszego obuwia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Aby obuwie zachowywało zadowalający wygląd prosimy o właściwą jego konserwację (m.in. unikanie przemoczenia). Obuwie należy przecierać szmatką.

Jak zmierzyć stopę dziecka?
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: kliknij tutaj

Cars czyli Auta, to znakomita produkcja filmowa Disneya i Pixara. Ten animowany film, opowiada wspaniałą historię, w której aktorami są auta. Głównym bohaterem jest Zygzak McQueen, czyli Samochód wyścigowy NASCAR. Na ekranie widocznych jest mnóstwo różnych aut, m.in. Pan Król - Plymouth Superbird, Luigi - Fiat 500, Wójt Hudson - Hudson Hornet (1951), Sally Carrera - Porsche Carrera, Ogórek - Volkswagen T1, Gienia - Ford T. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu te edukacyjne zabawki, buciki oraz inne, ciekawe produkty, które zapewnią dzieciom wiele godzin rozrywki.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie chłopięce 3/4 - bojówki Boys Club jeansowe granatowe Mariquita

Spodnie chłopięce 3/4 - bojówki Boys Club jeansowe...

Cena: 15.00 zł

Koszulka chłopięca bez rękawów Boys Club bawełniana czerwona Mariquita

Koszulka chłopięca bez rękawów Boys Club bawełnian...

Cena: 7.90 zł