JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czapka ręcznie wykonana wełniana biało różowa króliczek

Kod produktu: JDZP53580 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 29.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 89.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Czapka ręcznie wykonana wełniana biało różowa króliczek

Ręcznie wykonana czapka przedstawiająca uroczego króliczka to idealne uzupełnienie dziecięcej garderoby. Została wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Biała czapka z elementami różu i czerni posiada uszy oraz warkoczyki plecione po bokach. Na czapce naszyte zostały oczy nosek i policzki króliczka. Zadbano o każdy detal, nawet wąsy. Czapka została wykonana z ciepłej wełny, co dodatkowo zwiększa wygodę noszenia. Pasuje do większości kurtek i płaszczyków. Zaprojektowana i odszyta tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Ciekawy wzór i kolor sprawiają, że dzieci wyglądają w niej naprawdę ładnie.
  • czapka wełniana ręcznie wykonana
  • w kolorze biało-różowym z elementami czerni
  • przedstawia uroczego króliczka
  • po bokach plecione warkoczyki
  • posiada uszy
  • ciepła
  • mięciutka i miła w dotyku
  • obwód mierzony na płasko: ok 2x23cm
  • obwód mierzony po rozciągnięciu: ok. 2x25cm
  • sugerowany rozmiar: 50-52
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Czapka została uszyta z wełny (100%). Ta miła w dotyku tkanina charakteryzuje się miękkim splotem włókien wełny. Wyroby wełniane charakteryzują się: doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i dźwiękochłonnymi.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kurtka futerko - bluza z kapturem z polaru Misie z długim rękawem różowa Dany

Kurtka futerko - bluza z kapturem z polaru Misie z...

Cena: 18.90 zł

Spodnie sztruksowe na podszewce różowe Serduszko Dany

Spodnie sztruksowe na podszewce różowe Serduszko D...

Cena: 14.90 zł

Body z długim rękawem Kubuś Puchatek i Przyjaciele różowe Disney

Body z długim rękawem Kubuś Puchatek i Przyjaciele...

Cena: 8.90 zł

Kurtka dziewczęca zimowa ocieplana granatowa kaptur ze ściągaczem Ruba Cuori

Kurtka dziewczęca zimowa ocieplana granatowa kaptu...

Cena: 39.90 zł