JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Torba na akcesoria dziecięce black brown Madrit Beaba USZKODZONA

Kod produktu: JDZP53549 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 129.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 302.74 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 12.04 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Torba na akcesoria dziecięce black brown Madrit Beaba USZKODZONA

Nowoczesna i praktyczna torba na akcesoria dziecięce z serii Madrit jest idealna na codzienne wyjścia z dzieckiem. Utrzymana w modnym, miejskim stylu zawiera mnóstwo kieszeni i przegródek. Główna kieszeń zawiera w sobie pięć przegród, jedną zamykaną na rzep i jedną zapinaną na zamek. W głównej komorze znajduje się także zaczep na klucze. Oprócz wielu wewnętrznych kieszonek torba Madrit posiada klapę, na której znajduje się zapinana na zamek kieszeń, idealna na najpotrzebniejsze rzeczy mamy. Pod klapą znajduje się mniejsza klapka z dwoma kieszonkami a pod nią jeszcze jedna kieszeń. Do środka torby można dostać się otwierając klapę i główny zamek lub z tyłu poprzez zamek. Nie ma zatem potrzeby podnoszenia przedniej klapy za każdym razem gdy chcemy wyciągnąć coś z torby. Z boku torby znajduje się kieszeń zapinana na rzep a z tyłu pojemna kieszeń zapinana na zamek. W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria: antybakteryjne etui na smoczek, duże termoizolacyjne opakowanie na przekąski, słoiczki lub butelki (wszyte z boku torby dzięki czemu nie zapomina się o zabraniu butelki czy przekąski), mata do przewijania. Torbę Madrit można nosić przewieszoną przez ramię (posiada regulowany pasek) lub powieszoną na wózku (pasek na ramię posiada specjalne spięcia dzięki czemu można powiesić ją na każdym wózku).
  • kolor: czarno brązowa (wyszywane brązowe logo na przodzie torby i na etui na smoczek)
  • torba posiada delikatne uszkodzenie w górnej częsci klapy (widoczne na zdjęciu)
  • wymiary: 32cm x 14,5cm x 30cm (oznaczenie rozmiaru stosowane przez producenta: M)
  • posiada miękką matę do przewijania (można prać w pralce)
  • posiada antybakteryjne opakowanie na smoczek oraz duże termoopakowanie (wszyte z boku torby)
  • pasek na ramię z zatrzaskami i z miękką poduszką w zestawie
  • 1 kieszeń główna zapinana na zamek, dodatkowo zamek z tyłu umożliwiający dostanie się do głównej kieszeni, 1 kieszeń z tyłu zapinana na zamek, pod przednią klapą 1 kieszeń mała zapinana na zamek i 1 kieszeń siatkowa zapinana na rzep, 1 klapa podnoszona, pod nią kieszeń; w kieszeni głównej 5 przegród, 1 kieszeń będąca wszytym termoopakowaniem
  • wykonana z łatwego do utrzymania w czystości materiału
Marka Beaba powstała w 1989 z myślą o zaspokojeniu potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości, jednocześnie prostych, użytecznych i innowacyjnych. Markę cechuje nowoczesny design. Beaba zatrudnia ekspertów, którzy poszukują nowatorskich, jeszcze nie wykorzystanych rozwiązań, produkujących akcesoria w żywych oraz spokojnych kolorach. Marka Beaba zdobyła uznanie mam, ponieważ dzięki funkcjonalnym produktom czują się one w pełni rozumiane.
 

 
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.