JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Torba na akcesoria dziecięce brown Los Angeles Beaba

Kod produktu: JDZP53537 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 269.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 369.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 25.11 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Torba na akcesoria dziecięce brown Los Angeles Beaba

Pojemna i praktyczna torba na akcesoria dziecięce z serii Los Angeles została stworzona z myślą o wygodzie. Torba Los Angeles to idealne rozwiązanie dla mam podróżujących ze swoim dzieckiem. Zawiera dużą, zapinaną na suwak kieszeń. W środku znajdują się praktyczne przegródki, z boku dwie mniejsze kieszenie np. na butelki (jedna zamykana eleganckim podłużnym guzikiem, druga ściągaczem). Dno torby wykonane jest z twardego materiału, co czyni ją jeszcze wygodniejszą. Na dole umieszczone niklowane elementy/nóżki pozwalające wygodnie ją postawić. W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria: antybakteryjne etui na smoczek, duże termoizolacyjne opakowanie na przekąski, słoiczki lub butelki. Torba wyposażona jest w sprytny przewijak, łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy odpiąć guzik znajdujący się z przodu i rozłożyć przyczepiony na rzep materiałowy przewijak. Przewijak można także odpiąć i nosić osobno. Dzięki temu nawet w najmniej sprzyjających warunkach można bez problemu przewinąć dziecko. Torbę Los Angeles można nosić na cztery sposoby:  jako zwykłą torbę powieszoną na ramieniu (posiada dwa miękkie ucha), przewieszoną przez ramię (posiada odpinany, regulowany pasek), powieszoną na wózku (dzięki dołączonym zaczepom do wózka) lub podczas podróży założoną na rączkę od walizki (posiada specjalny pas umieszczony z tyłu torby).
  • kolor: brązowa ze srebrnymi dodatkami (wyszywane srebrne logo na przodzie torby i na etui na smoczek)
  • wymiary: 38cm x 16cm x 31,5cm (oznaczenie rozmiaru stosowane przez producenta: L)
  • posiada miękką matę do przewijania, którą można odpiąć
  • posiada antybakteryjne opakowanie na smoczek oraz duże termoopakowanie
  • możliwość zawieszenia na rączkach wózka, noszenia na ramieniu, przyczepiania na założoną rączkę do walizki dzięki pasowi umieszczonemu z tyłu torby
  • uchwyty wyposażone w zdejmowaną nakładkę-poduszkę
  • mocowania do wózka i pasek na ramię w zestawie
  • 1 kieszeń główna zapinana na zamek, 2 kieszenie boczne na butelki i inne akcesoria, 2 kieszenie w środku zapinane na zamek, 5 przegródek w środku
  • wykonana z łatwego do utrzymania w czystości materiału
Marka Beaba powstała w 1989 z myślą o zaspokojeniu potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości, jednocześnie prostych, użytecznych i innowacyjnych. Markę cechuje nowoczesny design. Beaba zatrudnia ekspertów, którzy poszukują nowatorskich, jeszcze nie wykorzystanych rozwiązań, produkujących akcesoria w żywych oraz spokojnych kolorach. Marka Beaba zdobyła uznanie mam, ponieważ dzięki funkcjonalnym produktom czują się one w pełni rozumiane.
 
 

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.