JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Elektroniczna niania DECT z funkcją audio SCD505/00 Philips AVENT

Kod produktu: JDZP53411 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 338.99 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 31.64 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Elektroniczna niania DECT z funkcją audio SCD505/00 Philips AVENT

Ciesz się pełnym komfortem psychicznym dzięki serii elektronicznych niań Philips AVENT z technologią DECT, które pomogą Ci się odprężyć i zyskać pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne nawet wtedy, gdy wyjdziesz z pokoju. Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń pochodzących z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki temu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko. Każdy, nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha usłyszysz z doskonałą czystością. Urządzenie umożliwia regulację poziomu dźwięku i głośności. Niewielki, ładowany odbiornik, zapewnia nawet 24 godziny bezprzewodowego działania bez konieczności ładowania oraz sygnalizuje spadek mocy lub utratę zasięgu. Zasięg działania 330m, pasek na szyję zapewniają pełną mobilność w domu i poza nim. Twoje dziecko może wciąż być niespokojne, gdy po raz pierwszy kładziesz je do łóżeczka. Pomóż mu się uspokoić i zasnąć z pomocą ciepłego i spokojnego światła lampki nocnej. Nic tak nie uspokoi zdenerwowanego dziecka, jak łagodna kołysanka, która również może być odtwarzana z elektronicznej niani. Z dowolnego pokoju możesz wybrać jedną z odprężających melodii, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć. Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu. Dzięki niezbędnej funkcji komunikacji dwukierunkowej jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu. Ponadto elektroniczna niania posiada system ECO, który pozwala zaoszczędzić energię. Dodatkowo produkt nie wymaga instalacji - wystarczy go włączyć i działa. Czy ten produkt nie czeka właśnie na Ciebie?

 • zawartość zestawu: elektroniczna niania DECT, zasilacz sieciowy, baterie i akumulatory, pasek na szyję, instrukcja obsługi, podstawka ładująca do odbiornika
 • etap: ciąża, 0-6 miesięcy
 • zasilanie: czas ładowania – 8 godzin, napięcie zasilające 220-240 V (120 V USA), czas pracy na zasilaniu akumulatorowym – 24 godziny
 • energooszczędny tryb ECO
 • zakres temperatur eksploatacji/przechowywania: 10-40°C
 • pasmo częstotliwości: DECT
 • automatyczny wybór kanału
 • liczba kanałów: 120
 • wydłużony zasięg działania do 330m
 • udogodnienia: automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg, wskaźnik ładowania akumulatora, wskaźnik niskiego poziomu naładowania, wskaźnik poziomu głośności, regulator głośności i czułości, lampka nocna z kołysankami
 • gwarancja braku zakłóceń
 • wymiary opakowania: 220x156x94 mm

Firma AVENT opracowuje i wytwarza produkty inspirowane przez naturę od 1984 roku. Produkty te zostały poddane wyczerpującym badaniom i próbom klinicznym. Obecnie jako Philips AVENT, będąca częścią koncernu Philips Group, firma stawia sobie za cel dalsze tworzenie nowatorskich rozwiązań, które sprawia, że karmienie i opieka nad dzieckiem staną się jeszcze bezpieczniejsze i łatwiejsze.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.