JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Lejkowaty pojemnik systemu odpowietrzającego do butelek z szeroką szyjką 240 ml 2szt. Dr Brown's

Kod produktu: JDZP53261 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 9.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 16.48 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Lejkowaty pojemnik systemu odpowietrzającego do butelek z szeroką szyjką 240 ml 2szt. Dr Brown's

Pożywnie i bezpiecznie – tak można nazwać godne polecenia produkty firmy Dr Brown's, skierowane dla najmłodszych bobasów. Tym razem – przychodzi nam polecić lejkowaty pojemnik systemu odpowietrzającego do butelek z szeroką szyjką 240 ml firmy Dr Brown's. Znaczenie systemu odpowietrzającego zastosowanego w butelkach Dr Brown's, jest czymś, czego niemowlaki potrzebują najbardziej, jeśli chodzi o spokojny przebieg karmienia. Ów opatentowany system zapobiega kolkom u dziecka, czkawkom i gazom. System odpowietrzający działa odmiennie od innych butelek. Kanaliki systemu odpowietrzającego zapobiegają powstawaniu próżni wewnątrz butelki, pozostawiając ciśnienie podobne do karmienia piersią. Ułatwia to maluszkowi przejście z karmienia piersią na karmienie butelką, a co zgodne jest z naturalnym rytmem ssania niemowlęcia. Dzięki temu, że powietrze nigdy nie miesza się z mlekiem, minimalizujemy utlenianie, co pomaga zachować niezbędne składniki odżywcze takie jak witamina C, A i E.

  • lejkowaty pojemnik do systemu odpowietrzającego Dr Brown's
  • kod: 660
  • ilość: 2szt.
  • przeznaczenie: butelki z szeroką szyjką 240 ml Dr Brown's
  • system odpowietrzający wytwarza pozytywne ciśnienie - podobne do karmienia piersią.
  • elementy mogą być sterylizowane
  • produkt nie zawiera ftalanów, BPA, PVC
Butelki Dr Brown's dzięki unikatowemu systemowi odpowietrzającemu, wymagają innego spojrzenia na karmienie dziecka. Butelka Dr Brown’s w 1996 roku została zaprojektowana przez lekarza z USA, Dr Craiga Browna, a w roku 1997 ją opatentowano. Tym samym Dr Brown’s Natural Flow została pierwszą butelką z systemem odpowietrzającym, eliminującym problemy związane z próżnią, pęcherzykami powietrza i podciśnieniem występującym w tradycyjnych butelkach. To unikalne rozwiązanie daje możliwość korzystania z w pełni wentylowanej butelki, która utrzymuje pozytywne ciśnienie naśladujące karmienie piersią. Od czasu jej wprowadzenia butelka Dr Brown's otrzymała wiele nagród za wzornictwo i uznanie społeczności medycznej. W rzeczywistości wiele butelek trafiło do szpitali i gabinetów lekarskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.