JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Elektryczny sterylizator parowy 3w1 SCF284/03 Philips AVENT

Kod produktu: JDZP53242 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 282.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 26.41 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Elektryczny sterylizator parowy 3w1 SCF284/03 Philips AVENT

Elektryczny sterylizator parowy to niezwykle proste w użyciu urządzenie o zgrabnym kształcie, które charakteryzuje się bardzo szybkim, bo tylko 6 minutowym cyklem sterylizacji. Ten wybór to najprostszy sposób na mycie i sterylizowanie! Idealne urządzenie, które spełnia swoje funkcje, a dzięki możliwości regulacji rozmiaru sterylizator parowy 3w1 Philips AVENT zajmuje niewiele miejsca w kuchni, a przy tym doskonale dopasowuje się do ilości rzeczy, które chcemy poddać sterylizacji. Przy pełnym załadunku sterylizator może pomieścić nawet 6 butelek Philips AVENT. Ten sterylizator został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do butelek z szeroką i wąską szyjką, a także do różnych laktatorów i akcesoriów. Sterylizator Philips AVENT utrzymuje sterylność akcesoriów nawet do 24 godzin pod warunkiem, że pokrywa nie zostanie otwarta. Sterylizator działa na zasadzie sterylizacji parowej stosowanej w szpitalach. Zestaw sprawdzi się w każdym domu, w którym zamieszkał maluszek. Ponadto sterylizator został wykonany z materiałów bez bisfenolu A.
  • elektryczny sterylizator parowy 3w1 Philips AVENT
  • kod: SCF284/03
  • szybki, 6 minutowy cykl sterylizacji
  • posiada możliwość regulacji rozmiaru
  • pasuje do butelek z szeroką i wąską szyjką,
  • mieści nawet 6 butelek Philips AVENT
  • nieotwarty pojemnik zachowuje sterylność przez 24 godziny
  • naturalna sterylizacja parą zabija 99,9% szkodliwych bakterii
  • produkt nie zawierają bisfenolu A
Pokarm matki zapewnia zdrowy rozwój Twojego dziecka i dlatego to najlepsze, co możesz dać swojemu maleństwu. Gama laktatorów i akcesoriów Philips AVENT została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić Tobie wygodne karmienie piersią tak długo, jak zechcesz. Lekarze i matki na całym świecie docenili nasze rewolucyjne produkty.
 

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.