JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Etui na smoczki Paci Egg pacifier holder Skip Hop

Kod produktu: JDZP53208 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 25.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 39.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Etui na smoczki Paci Egg pacifier holder Skip Hop

Etui na smoczek to z pozoru tylko gadżet. W rzeczywistości jednak jest bardzo ważnym, jeśli nie niezbędnym dodatkiem w opiece nad małym dzieckiem. Pozwala zachować odpowiednią higienę chroniąc smoczek przed zabrudzeniami oraz przed zgubieniem. Wygodne i łatwe w użyciu etui marki Skip Hop jest w kolorze białym z czerwonymi dodatkami. Pojemnik składa się z dwóch niezależnych komór, każdą z nich otwiera się osobno, dzięki temu przechowywane w nich smoczki nigdy się nie dotykają. Paci egg nie zabiera dużo miejsca, można go nosić w torbie lub dzięki pomysłowej okrągłej rączce zawiesić przy wózku, a nawet na własnym przedramieniu. Etui pomoże szybko odnaleźć smoczek, gdy dziecko płacze, zwłaszcza, że jego komory są przezroczyste. By otworzyć jedną z komór wystarczy nacisnąć odpowiednie czerwone kółeczko Najważniejszą cechą tego etui jest jego uniwersalizm, pomieści on bowiem smoczki różnych firm. A jego kolorystyka pozwala na dopasowanie do innych produktów marki Skip Hop.
 • etui do przechowywania smoczków uspokajających Skip Hop
 • pojemnik składa się z dwóch komor
 • komory są przezroczyste, dzięki czemu doskonale widzimy, gdzie znajduje się smoczek
 • uniwersalne, pomieści smoczki najróżniejszych firm
 • łatwo utrzymać je w czystości myjąc tradycyjnie lub w zmywarce
 • pomaga zachować odpowiednią higienę
 • doskonały w czasie podróży
 • można go skompletować z praktycznym pojemnikiem na mokre chusteczki Skip Hop
 • nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV
   
Skip Hop jest firmą z Nowego Jorku. Myślą przewodnią, która towarzyszy jej twórcom i pracownikom, jest nowatorstwo, bezpieczeństwo i inteligentne rozwiązania. Dlatego właśnie w ich ofercie znajdziemy wyjątkowe produkty, dostosowane do zmieniających się potrzeb współczesnych rodziców. Jednym z przełomowych momentów dla Skip Hop był 2003 rok, kiedy to spod ręki tamtejszych projektantów wyszła pierwsza na świecie torba na akcesoria dziecięce z możliwością łatwego montażu na wózku. Innowacyjność i niebanalna stylistyka to dewiza Skip Hop.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Komplet (dwupak) body Kubuś Puchatek i Przyjaciele różowy Disney

Komplet (dwupak) body Kubuś Puchatek i Przyjaciele...

Cena: 21.90 zł