JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Magiczna mata w kolorze seledynowym 7m+ Tommee Tippee

Kod produktu: JDZP53197 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 26.10 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Magiczna mata w kolorze seledynowym 7m+ Tommee Tippee

Magiczna mata z miseczką to produkt niezwykły i zarazem bardzo praktyczny. Z łatwością przykleja się do nieomal wszystkich powierzchni płaskich, w szczególności do stołów i krzesełek dla dzieci, dając w ten sposób gwarancję, że dziecko nie rozleje jedzenia. Mata wyposażona została w specjalny języczek, który pozwala uwolnić miseczkę lub talerzyk z przyssawki. Antypoślizgowa mata jest łatwa w czyszczeniu. Magiczna mata w kolorze seledynowym ułatwia naukę samodzielnego jedzenia na różnych etapach, swym zastosowaniem obejmuje grupę wiekową od 7m+. Dzięki niej rodzice pozbędą się stresu związanego z uciążliwym bałaganem po jedzeniu. Świetnie nadaje się również podczas podróży, w czasie wizyty u babci czy w przedszkolu. Dla jeszcze lepszego efektu warto przed położeniem maty przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. Matę można używać ze wszystkimi talerzykami i miseczkami z gamy Tommee Tippee.

  • magiczna mata Tommee Tippee
  • kolor: seledynowy
  • łatwo przykleja się do prawie wszystkich powierzchni płaskich
  • gwarantuje czystość po każdym jedzeniu
  • wyposażona w języczek uwalniający naczynie
  • antypoślizgowa mata łatwa w czyszczeniu
  • ułatwia naukę samodzielnego jedzenia
  • idealna podczas podróży i w przedszkolu
  • dostosowana do produktów Tommee Tippee
  • przeznaczona dla dzieci od 7m+

Rodzice chwalą produkty firmy Tommee Tippee za dobrą jakość i rozsądną cenę. Nic dziwnego – w projekcie ich tworzenia brali udział ojcowie i matki – na bazie ich doświadczeń, wskazówek i sugestii projektowane były nasze artykuły. Efektem wspólnej pracy jest doskonały produkt dla Twojego dziecka!

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.