JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Laktator elektroniczny Natural SCF332/01 Philips AVENT

Kod produktu: JDZP53112 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 470.75 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 43.94 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Laktator elektroniczny Natural SCF332/01 Philips AVENT

Wyjątkowy, zaprojektowany dla wygody, inspirowany naturą laktator firmy AVENT Philips nie zawierający bisfenolu A już dziś może mieć każda karmiąca mama. Opracowano go we współpracy z doradcą laktacyjnym Vicki Scott, która pomaga  mamą w celu karmienia piersią od blisko 15 lat. Laktator został zaprojektowany tak, by ułatwić mamom odciąganie mleka. Opatentowane nakładki masujące wyginają się do wewnątrz i na zewnątrz stymulując szybkie, naturalne wydzielanie pokarmu, a do tego w wersji nowego laktatora mają nową, miękką fakturę, dzięki której stymulacja pokarmu jest wspomagana. Co najważniejsze, przy tym modelu kobieta nie musi się pochylać w celu odciągnięcia mleka, dzięki unikalnemu kształtowi dla komfortowej pozycji. Wybór ustawień jest bardzo łatwy i pozwala wybrać najbardziej odpowiedni program wypływu. Odciąganie pokarmu z piersi pozwala stworzyć zapas naturalnego mleka nawet pod nieobecność matki. W zestawie znajduje się nowy smoczek Avent o naturalnym kształcie, dzięki czemu można połączyć karmienie piersią i butelką. Ponadto nadal można używać butelek z serii "Classic" i pojemników na pokarm. Laktator dodatkowo można używać w czasie podróży i wyposażyć go w cztery baterie AA (do nabycia osobno). Przewód natomiast można owinąć dookoła bazy laktatora.

  • zawartość zestawu: laktator elektroniczny, smoczek o naturalnym kształcie, baza ladowania, zdejmowana nakładka masująca
  • kod: SCF332/01
  • delikatna siła ssania
  • miękkie nakładki masujące
  • zapamiętuje i powtarza rytm odciągania
  • pobudza laktację i efektywnie odciąga pokarm
  • pomaga dłużej karmić piersią
  • 2 sposoby używania: zasilanie sieciowe, baterie

Firma AVENT opracowuje i wytwarza produkty inspirowane przez naturę od 1984 roku. Produkty te zostały poddane wyczerpującym badaniom i próbom klinicznym. Obecnie jako Philips AVENT, będąca częścią koncernu Philips Group, firma stawia sobie za cel dalsze tworzenie nowatorskich rozwiązań, które sprawia, że karmienie i opieka nad dzieckiem staną się jeszcze bezpieczniejsze i łatwiejsze.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.