JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Maskotki Pingwiny z Madagaskaru Skipper, Rico, Szeregowy i Kowalski, Madagaskar 20-22 cm

Kod produktu: JDZP53046 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 92.00 zł
Koszt dostawy od: 8.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Maskotki Pingwiny z Madagaskaru Skipper, Rico, Szeregowy i Kowalski, Madagaskar 20-22 cm

Przedstawiamy Państwu cztery pingwiny, które znane są z takich bajek "Pingwiny z Madagaskaru" czy "Madagaskar". Historia tych zabawnych postaci jest niezwykle ciekawa, a zaczyna się już w Central Parku, gdzie bohaterowie osiadają na stałe i podejmują się zadania pilnowania porządku w zoo. W zoo pingwiny poznają nowych przyjaciół, jednak mają też wielu wrogów. Niejednokrotnie działania ptaków wykraczają poza obręb zoo, a niekiedy muszą one mierzyć się z siłami zagrażającymi całemu światu. W naszej ofercie znajdą Państwo czterech najważniejszych: Skippera, Rico, Kowalskiego i Szeregowego. Każdy z nich cechuje się ciekawą osobowością, jest charakterny i ma przydzielone odpowiednie zadanie. Skipper to lider grupy, Rico to specjalista od zadań wybuchowych, Kowalski zajmuje się strategią pingwinów komandosów, a Szeregowy to najmłodszy i najmniejszy z pingwinów, który ma  najczęściej najrozsądniejsze pomysły, jednakże nie są one traktowane poważnie. Pozwól już dziś poznać Twojemu dziecku świat pingwinów i zaprzyjaźnić się z każdym z osobna! W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także Króla Juliana.

  • cztery pluszowe pingwiny z bajki "Madagaskar" i "Pingwiny z Madagaskaru"
  • kolorystyka: czarne z białym brzuszkiem i żółtymi lub pomarańczowymi kończynami oraz dziubkami
  • wysokość: ok. 20-22 cm
  • każda z maskotek jest inna i przedstawia każdego bohatera z osobna
  • wykonane z miłego w dotyku materiału
  • zabawka jest bezpieczna dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia
  • produkty licencjonowany

Zabawki znane i lubiane – to fundament radości i przedniej zabawy. Uśmiech na twarzy dziecka wraz z rozwojem malucha, niosą ze sobą wartościowe zabawki. Szczęśliwe dzieciństwo jest istotnym wkładem w przyszłe, dorosłe życie. Niech Twoje dziecko korzysta z bezpiecznych zabawek o wysokiej jakości.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.