JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Płaszczyk dziewczęcy dwurzędowy Ruba Cuori

Kod produktu: JDZP52909 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Płaszczyk dziewczęcy dwurzędowy Ruba Cuori

Płaszczyk dla dziewczynek włoskiej marki Ruba Cuori. Wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku materiału w kolorze szarym, z szarą podszewką. Jest lekki, chroni przed wiatrem i deszczem. Idealny na wiosenne oraz jesienne spacery.  Zapinany na guziki, z efektownym odcięciem w pasie. Świetnie prezentuje się na każdej małej dziewczynce. Posiada kołnierzyk (stójkę), z tyłu na wysokości lędźwi naszytą ma kokardkę, a przy rączkach efektowne wykończonia i zdobienia guzikami. Na lewym ramieniu nadruk, logo, Ruba Cuori z kokardką. Wszystkie te szczegóły nadają płaszczykowi dziewczęcego charakteru. A każda mała dziewczynka wygląda w nim niezwykle uroczo.
  • płaszczyk dwurzędowy dla dziewczynek Ruba Cuori
  • w kolorze szarym
  • posiada kołnierzyk - stójkę
  • zapinany na guziki
  • na lewym ramieniu logo Ruba Cuori
  • z tyłu kokardka
  • płaskie szwy
  • wloskiej marki Ruba Cuori
  • rozmiary z metek: 80 (12 mc-y), 86 (18 mc-y), 92 (24 mc-e), 98 (30 mc-y)
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie wirować. Nie czyścić chemicznie.


Z czego to jest wykonane
Wierzchnia strona ubrania wykonana z poliestru (zawartość surowcowa: 82%), rayonu-inaczej wiskozy (zawartość: 15%) oraz elastanu (zawartość: 3%)
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kurtka - żakiet dziewczęca Silver Rose sztruksowa szaro-różowa Mariquita

Kurtka - żakiet dziewczęca Silver Rose sztruksowa ...

Cena: 15.00 zł

Kurtka - żakiet dziewczęca kolekcja Show Time Mariquita

Kurtka - żakiet dziewczęca kolekcja Show Time Mari...

Cena: 19.00 zł