JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Torebka dla dziewczynek Miss Beauty Mariquita

Kod produktu: JDZP52907 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 6.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 42.06 zł
Koszt dostawy od: zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Torebka dla dziewczynek Miss Beauty Mariquita

Nie ma szans, byś cokolwiek zgubiła! Lekka, poręczna torba z fajnego materiału, z wyjątkowymi uchwytami wykończonymi koralikami do noszenia na ramię od uznanej firmy Mariquita. Na torebce naszyte kawałki futerka oraz ozdobna kokardka z koralików. Z łatwością zmieści portfel, klucze, telefon komórkowy i inne przedmioty. Torebka z pewnością ucieszy każdą małą elegantkę. Zamek błyskawiczny umieszczony u góry pozwala na szybkie wyjęcie i schowanie przedmiotów. Taka torba świetnie spisuje się zarówno podczas spaceru, wycieczki jak i w codziennym użytkowaniu, zabezpieczając zawartość przed zgubieniem lub kradzieżą.
  • dobrej jakości torba wykonana z materiału
  • w kolorze purpurowym
  • sztywna rączka z przeźroczystych koralików
  • zapinana na zamek błyskawiczny
  • zdobiona koralikami i kokardką
  • z kolekcji Miss Beauty
Najwyższej klasy surowce i wieloletnie doświadczenie producenta to gwarancja trwałości i elegancji w każdym szczególe! Do tego wzornictwo i kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami. Państwa dziecko otrzymuje więc produkt najwyższej jakości. Aby kościec małego człowieka mógł rozwijać się prawidłowo należy pamiętać o tym, by bagaż, który nosi, nie przekroczył 20% wagi jego ciała. Z naszymi torbami świat staje się lżejszy!

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie stosować bielenia. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować. Nie suszyć w suszarce bębnowej.


Z czego to jest wykonane
Torebeczkę uszyto z miękkiego i miłego w dotyku poliestru (zawartość: 100%). Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna sprawiają, że torebka jest wygodna w noszeniu. Tkanina jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze i łatwo jest utrzymać ją w higienicznym stanie. Podszewka również wykonana z poliestru. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.