JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka płaszcz dziewczęcy fioletowy zimowy ocieplany Show Time Mariquita

Kod produktu: JDZP52819 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka płaszcz dziewczęcy fioletowy zimowy ocieplany Show Time Mariquita

Ciepła, zimowa kurteczka, płaszczyk dla dziewczynki z kolekcji Show Time. Odszyta z największą starannością. Wykonana z materiału w kolorze fioletowym z uroczymi dodatkami, paseczkiem i dwiema kieszonkami, które dodają jej uroku. Ocieplana - podszewka z mięciutkiego, różowego futerka. Kaptur przypinany na zamek błyskawiczny. Wnętrze kaptura ocieplane także różowym futerkiem, a brzeg kaptura ozdobiony futerkiem w kolorze fioletowym z długim włosem. Kurtka zapinana na zamek z tworzywa, kryty patką zapinaną na guziki, kurtka ma również pasek zapinany na metalową klamrę. Rękawki wykończone zostały krytym, różowym ściągaczem. Ubranie jest na tyle długie, że w pełni chroni dziecko przed wiatrem i chłodem. Płaszczyk przy szyi został również wykończony stojącym kołnierzem. Kurteczka dobrze dopasowuje się do sylwetki. Krój kurtki jest jednak od pasa nieco rozszerzany. Odrobinę romantyczny krój i niesamowity kolor sprawia, że dziewczynki chętnie noszą tę kurtkę. Jest w niej ciepło i wygodnie - idealna na mroźne dni jesieni, zimy lub wiosny. Dziewczynki wyglądają w niej naprawdę ładnie. Dołączony zapasowy guzik.

  • ocieplana kurtka z kapturem i paskiem
  • w kolorze fioletowym
  • zapinana na zamek z tworzywa, kryty patką i zapinany na guziki
  • krój rozszerzany
  • futerko przy kapturze
  • rękawki wykończone bawełnianym ściągaczem
  • kurtka wygodna i ciepła
  • starannie odszyta, wykonana z najwyższej jakości surowców
  • podszewka wykonana z mięciutkiego futerka
  • z kolekcji Show Time
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Wierzch kurtki wykonano z materiału (100% poliester). Podszewka wykonana z mięciutkiego futerka (skład surowcowy: 100% poliester).  Ocieplina z poliestru. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Szalik zimowy akrylowy Glamour fioletowy Mariquita

Szalik zimowy akrylowy Glamour fioletowy Mariquita

Cena: 12.90 zł

Kurtka - żakiet dziewczęca kolekcja Show Time Mariquita

Kurtka - żakiet dziewczęca kolekcja Show Time Mari...

Cena: 19.00 zł